Seyitgazi SYDV Personel Alımı yapacak

Seyitgazi Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı muhasebe kadrosu için 1 kişilik personel alımı yapacağını açıkladı. Adaylar son başvurularını

Seyitgazi SYDV Personel Alımı yapacak

Seyitgazi Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı muhasebe kadrosu için 1 kişilik personel alımı yapacağını açıkladı. Adaylar son başvurularını 22 nisan 2019 tarihine kadar gerçekleştirmeleri gerekmektedir.

Açıklama

- MEB onaylı sertifika sahibi olmak veya transkriptinde
- Siyasi Bilgiler ile İktisadi idari Bilimler, Kamu Yönetimi, Maliye, İktisat, İşletme Bölümlerinin herhangi birinden mezun olması gerekmektedir.
- B Sınıfı Ehliyet sahibi olmak
- Aday vakfın bulunduğu ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmalı
- 1) Son 2 yıl içerisinde ÖSYM tarafından yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavında KPSSP3 puan türünde en az 60 puan almış olmak, 2) Seyitgazi İlçe sınırları içinde en az 1 yıldır ikamet ediyor olmak ve işe alım gerçekleştirildikten sonra ikamet etmeyi taahhüt etmek. 3) Sosyal iletişim becerisine sahip olmak, 4) Vakıf Başkanı veya Mütevelli Heyeti?nin inceleme, araştırma, haberleşme, sekretarya, ulaştırma vb. konularda vereceği her görevi yapmayı taahhüt etmek ve yapmak, 5) Belirtilen görevleri yapmasına mani herhangi bir engeli olmamak, 6) Muhasebe Görevlisi sınıfında Vakıf Başkanı ya da Mütevelli Heyeti?nin vereceği görevleri yapma istem ve yeteneğine psikolojik ve fizyolojik olarak gerçekten sahip olduğu hususunda mülakat komisyonunun olumlu kanaatine mazhar olmak 7) Muhasebe bilgisine ve sertifikasına sahip olmak muhasebe konusunda daha önce deneyimi olmak. 8) Vakfımıza personel alımı için başvuruda bulunduğu andan itibaren başvurusu sonuçlanıncaya kadar başka herhangi bir kuruma başvuruda bulunmamış olmak 9)Başvuracak Erkek adaylar için askerliğini yapmış yada muaf olmak. 10)İlanla alakalı detaylıu bilgi www.seyitgazikaymakamlığı.gov.tr adresinden ulaşılabilir.

Güncelleme Tarihi: 16 Nisan 2019, 14:58
YORUM EKLE