Bizimle iletişime geç
İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

KAMU PERSONEL ALIMLARI

25 Temmuz 2019 Perşembe 23:35:00

Taşlıçay sydv personel alımı devam ediyor

Ağrı Taşlıçay SYDV 18 temmuz 2019 tarihinde verdiği ilan ile toplamda 1 kişilik büro görevlisi kadrosu için personel alımı yapacağını açıkladı. Adayların belirtilen şartları taşıyor olması halinde ilana 28 temmuz 2019 tarihine kadar başvuru yapabileceği bildirildi. 

Adayların bilgisayar programlarını kullanıyor olmasının yanı sıra bilgisayar eğitimi almış olduğunu belgelemiş olması gerekmektedir. Taşlıçay sydv personel alımı ilanına başvuru yapacak olan adaylar vakıfın bulunduğu ilçe sınırları içerisinde ikamet ediyor olması ve belirtilen bölümlerden mezun olması istenmektedir. Evrak Alındı Belgesi (Taşlıçay SYDV tarafından verilecektir). 2-Nüfus cüzdan fotokopisi. 3-Diploma veya Mezuniyet belgesi fotokopisi (Kazanmaları halinde aslı görevli memura ibraz edilecektir.) 4-2017/2018 Kamu Personeli Seçme sınavında KPSS P3 sonuç belgesi.(Kurum Onaylı olacaktır). 5-4 Adet Fotoğraf son 6 ay içerisinde çekilmiş olması ve bilgisayar ortamında doldurulacak 1 adeti başvuru formuna yapıştırılarak teslim edilmesi.

6-Öz geçmiş (A4 kağıdının ön yüzünü geçmeyecek şekilde) 7-Adayın Askerlikle ilişkisi olmadığına dair belge. 8-Bilgisayar sertifikası fotokopisi (Aslı görevli memura ibraz edilecektir). 9-Sağlık durum beyanı (Mülakatı kazanan adayların tam teşekkülü hastaneden rapor istenecektir). 10-Adli sicil durum beyanı (Mülakatı kazanan kişinin adli sicil kaydı istenecektir.) Not:Gerekli şartları taşıyan adaylar 03/08/2019 tarihinde Taşlıçay Kaymakamlığı resmi web sitesinde ilan edilecektir.

1. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,

2. Medeni haklarını kullanma ehliyetine sahip olmak,

3. 18 yaşını bitirmiş olmak ve 35 yaşını doldurmamış olmak,

4. Askerlik görevini yapmış veya muaf olmak ya da askerlikle ilişkisi bulunmamak,

5. Kamu haklarından mahrum bulunmamak,

6. Türk Ceza Kanununun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkûm olmamak.

7. Görevin özelliğine göre eğitim, yaş, tecrübe gibi özel şartları taşımak.

Adli ve İdari soruşturma sonucunda atanmasına engel bir durumu bulunmamak,

Sosyal İletişim becerisine sahip olmak, (Yabancı Dil bilmek veya İşaret dili bilmek tercih edilecek şartlardandır.)

ÖSYM tarafından yapılan geçerli 2017/2018 Kamu Personeli Seçme Sınavında KPSS P3 puan türünden en az 60 puan almış olmak ve bunu Kurum onaylı KPSS P3 sonuç belgesi ile ispat etmek.

Gerekli bilgiler için www.taslicay.gov.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı