TBMM farklı kadrolarda Bilişim Personeli Alacak! Başvuru Şartları

Türkiye Büyük Millet Meclisi TBMM yeni vermiş olduğu ilan ile bünyesine farklı kadrolarda görevlendirmek üzere bilişim personel alımı yapacağını

TBMM farklı kadrolarda Bilişim Personeli Alacak! Başvuru Şartları

Türkiye Büyük Millet Meclisi TBMM yeni vermiş olduğu ilan ile bünyesine farklı kadrolarda görevlendirmek üzere bilişim personel alımı yapacağını duyurdu. Alımlar KPSS puanına göre yapılacak olup 2017 veya 2018 yılında gerçekleştirilmiş olan KPSS'ye girmiş olmak gerekmektedir. KPSS'nin yanı sıra YDS şartı da aranmaktadır.

BAŞVURU ŞARTLARI

TBMM bilişim personeli ilanına başvuruda bulunacak olan adaylardan; ilan tam metninde belirtilmiş olan 4 yıllık bölümlerden mezun olmak, 657 sayılı devlet memurlarını kanununda bulunan 48. maddenin genel şartlarını taşıyor olmak, erkek adayların askerlik ile ilgisinin bulunmaması ( daha fazla bilgi için ilan tam metnine bakınız ), Bilgisayar çevre birimlerinin donanımı ve kurulan ağ yönetimi güvenliği hakkında bilgi sahibi olmak, bu şartların yanı sıra özel şartlar ve genel şartların devamı için ilan tam metnine haberin devamından ulaşabilirsiniz.

ALINACAK KADROLAR

Sistem uzmanı, Kıdemli Sistem uzmanı, siber güvenlik uzmanı, network uzmanı, yazılım geliştirme uzmanı.

BAŞVURUDA İSTENEN EVRAKLAR

Aday başvuru formu, mezun olunan okulun lisans üzerinden diploması ( aslı veya noter onaylı ya da elektronik devletten alınmış mezun belgesi ), kamu personeli seçme sınavı KPSS sonuç belgesi, KPSS belgesi olmayan yada belge ibraz etmemiş olanların puanı 70 olarak değerlendirilecektir, YDS puanı, askerlik durum belgesi, Her bir pozisyon için özel şartlar bölümünde istenilen sertifikalar.

Adaylar başvurularını 24 Aralık 2018 ile 11 Ocak 2019 tarihleri arasında gerçekleştirebilecektir.

İlan ayrıntıları için TIKLAYINİlanlardan haberdar olmak isteyenler aşağıdan sosyal medya hesaplarını takip edebilirler.
>>>Android uygulaması için TIKLAYIN

>>>İnstagram için TIKLAYIN
>>>Facebook için TIKLAYIN

Güncelleme Tarihi: 19 Aralık 2018, 16:20
YORUM EKLE