TCDD Taşımacılık İşçi Alımı İlanı Yayımladı

TCDD taşımacılık şirketi çok sayıda işçi alımı gerçekleştireceğini ilan etti. Adaylar istenen şartları taşıyorsa belirtilmiş tarihte yayınla

TCDD Taşımacılık İşçi Alımı İlanı Yayımladı
TCDD taşımacılık şirketi çok sayıda işçi alımı gerçekleştireceğini ilan etti. Adaylar istenen şartları taşıyorsa belirtilmiş tarihte yayınlanacak olan ilana İŞKUR üzerinden başvurularını gerçekleştirebilirler.

TCDD taşımacılık şirketinde göreve başlatılan işçilerin deneme süreleri 4 ay olarak belirtilmiştir. Kurumun ilanı için belirlediği son başvuru tarihi itibari ile adayların belirtilmiş bölümlerden mezun olmuş olmaları istenmektedir. TCDD taşımacılık firmasında göreve başlayan adaylar en az 5 sene içerisinde nakil isteği gerçekleştiremeyecektir.

Ayrıca 7 sene içerisinde kendi isteği ile görevden ayrılan adayların kanunen sözleşmeleri fesh edilerek almış olduğu staj, kurs ve program ücretleri adaylardan yüzde oranında tazminat olarak alınacaktır.

TCDD taşımacılık ilanına başvuruda bulunacak adaylardan istenen evraklar ise; iş başvuru formu, öğrenim evrağı, nüfus cüzdanı fotokopisi, adli sicil kaydı üzerinden vatandaşlık numarası yazması gerekmektedir, askerlik ile ilgili durum belgesi, kamu personeli seçme sınavı sonuç belgesi, ilgili kadrolar için özel istenen belgelerde mevcut olup bunun için ilan tam metnine gidebilir ve detayları inceleyebilirsiniz, iş talep formu fotoğraf olması gerekli, Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması Formu (Fotoğraflı, bilgisayar ile doldurulacak).

Sözlü sınavı 25.03.2019-19.04.2019 tarihleri arasında TCDD Taşımacılık A.Ş. Genel Müdürlüğü İnsan Kaynakları Daire Başkanlığı Anafartalar Mah. Hipodrom Cad. No:3 Altındağ/ANKARA adresinde yapılacaktır.

TCDD taşımacılık ilanı 27 Aralık 2018 tarihinde İŞKUR üzerinden yayınlanacaktır. İlan bilgileri için tıklayın
Güncelleme Tarihi: 25 Aralık 2018, 16:14
YORUM EKLE