Tedaş 10 Müfettiş Yardımcısı Alımı için başvurular devam ediyor

Tedaş 10 kişilik müfettiş yardımcısı alımı yapacağını duyurdu. Adaylar 15 Mart tarihine kadar işlemlerini gerçekleştirebilirler.

Tedaş 10 Müfettiş Yardımcısı Alımı için başvurular devam ediyor

TEDAŞ Türkiye Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi yeni vermiş olduğu ilan ile toplamda 10 müfettiş yardımcısı alımı yapacağını duyurmuştur. Adayların belirtilen KPSS türünden puan almış olmasının yanı sıra ilan şartlarını taşıyor olması gerekmektedir.

Kurum alımlarını 2017 ile 2018 yıllarında düzenlenmiş olan kamu personeli seçme sınavı KPSS'nin P48 puan türü üzerinden 75 ve üstü puan almış olan adayların başvuruda bulunabileceğini ve ayrıca en yüksek puandan başlanarak işlemlerin gerçekleştirileceği bildirilmiştir. Adayların 657 sayılı devlet memurları kanununda belirtilmiş olan 48. maddenin yazılı genel şartlarını taşıyor olması ve 1 ocak 2019 itibari ile 35 yaşını doldurmamış olması ayrıca en az 4 senelik eğitim veren yükseköğretim kurumlarının ilgili bölümlerinden mezun olma şartı aranacaktır.

Bu şartların yanı sıra askerlik ile ilgisinin olmaması ve Tedaş şirketi haricinde başka bir kuruma karşı hizmet sözleşmesinin olmaması gerekmektedir. Şartları taşıyan adaylar aday formu ile beraber istenilen evrakları başvuru süresi içerisinde belirtilen adrese göndermiş olmaları gerekmektedir.

BAŞVURU TARİHİ VE BİLGİLER

Tedaş müfettiş yardımcısı alımı sınavına dahil olmak isteyen adaylar başvuru işlemleri 15 şubat 2019 tarihinde başlayacak ve 15 mart 2019 tarihinde sonlanacaktır. Başvuru işlemleri TEDAŞ resmi internet adresinde yer alan başvuru formu doldurularak ve istenen evraklar ile birlikte ilan tam metninde yer alan adrese gönderilmesi gerekecektir. Başvuru tarihinde sonra yapılan başvurular ve postada oluşabilecek aksamalardan dolayı başvurular dikkate alınmayacaktır.

İlan tam metni için tıklayın

Başvuru formu için tıklayın

Güncelleme Tarihi: 07 Mart 2019, 18:25
YORUM EKLE