Tübitak 57 memur alımı yapacak

Tübitak 57 memur alımı yapacak

DPB'de yayımlanan kamu memuru alım ilanı neticesinde TÜBİTAK Kocaeli ve Ankara bölgesinde görevlendirilmek üzere 57 kamu memuru alımı yapılacağı duyuruldu. 

Devlet personel başkanlığı DPB üzerinden verilen ilana göre TÜBİTAK 57 memur alımı için başvurular 22 temmuz 2019 tarihinde sona erecek olup, adaylar belirtilen son başvuru tarihine kadar başvuru işlemlerini yapmaları gerekmektedir. 

TÜBİTAK kamu memuru alımı için deneyimli ve deneyimsiz olmak üzere personel alımı yapacağını belirtmesinin yanı sıra alımlar uzman-uzman yardımcısı, araştırma ve geliştirme personeli ( teknik ve destek personeli ), ar-ge personeli ( araştırmacı ) gibi kadrolar için alım yapacağını açıkladı. Belirtilen kadrolarda görev almak isteyen adaylar başvuru şartlarını taşıyor ise 22 temmuz 2019 tarihine kadar işlemlerini gerçekleştirmeleri gerekmektedir.

TÜBİTAK 57 memur alımında adaylardan bazı şartlar istemekte olup, öncelikle Lisans mezunu adayların başvuru yapabileceği duyurulmuştur. 

Lisans mezunu Ar-ge araştırmacı personeli için istenen bölümler ise; bilgisayar bilimleri, bilgisayar bilimleri ve mühendisliği, elektrik-elektronik mühendisliği, bilgisayar mühendisliği, endüstri mühendisliği, endüstri ve sistem mühendisliği, bilgisayar ve yazılım mühendisliği gibi bölüm şartı aranmaktadır.

İlan detayları için tıklayın

Güncelleme Tarihi: 21 Temmuz 2019, 14:31
YORUM EKLE