Tübitak Dağıtıcı ve Memur Alımı yapacak

Tübitak toplamda 7 personel alımı yapacağını açıkladı. Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu Başkanlığından: TÜBİTAK BAŞKANLIK B

Tübitak Dağıtıcı ve Memur Alımı yapacak

Tübitak toplamda 7 personel alımı yapacağını açıkladı.

Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu Başkanlığından: TÜBİTAK BAŞKANLIK BİRİMLERİNDE GÖREV YAPMAK ÜZERE MEMUR VE DAĞITICI ALINACAKTIR. SON BAŞVURU TARİHİ: 22.03.2019

2 Dağıtıcı; Kamu haklarından yasaklanmamış olmak ve devlet memuru olmasına engel bir suç kaydına sahip olmamak, Sorumluluk sahibi ve dikkatli olmak, Ekip çalışmasına yatkın olmak.

2 Memur; Kamu haklarından yasaklanmamış olmak ve devlet memuru olmasına engel bir suç kaydına sahip olmamak, Sorumluluk sahibi ve dikkatli olmak,, Ekip çalışmasına yatkın olmak.

3 Memur; 1) Kamu haklarından yasaklanmamış olmak ve devlet memuru olmasına engel bir suç kaydına sahip olmamak. 3) Sorumluluk sahibi ve dikkatli olmak. 4) Ekip çalışmasına yatkın olmak.

NOT: Başvurular için gerekli koşullar ve süreçler Türkiye İş Kurumunun (İŞKUR) web sayfasında yayımlanmakta olup, iş başvuruları da bu sayfa (https://esube.iskur.gov.tr) üzerinden gerçekleştirilmektedir.

TÜBİTAK Başkanlık İnsan Kaynakları Daire Başkanlığı

Adres: Tunus Caddesi No:80 06100 Kavaklıdere Ankara

E-Posta: insan.kaynaklari@tubitak.gov.tr

Telefon: 0312 298 17 32

Güncelleme Tarihi: 19 Mart 2019, 14:48
YORUM EKLE