Ana sayfa KAMU PERSONEL ALIMLARI TÜBİTAK Şoför Alımı İlanı Yayımladı

TÜBİTAK Şoför Alımı İlanı Yayımladı

0
PAYLAŞ

TÜBİTAK bilişim ve bilgi güvenliği ileri teknolojiler araştırma merkezi, kurumsal kaynak yönetimi başkan yardımcılığı/idari işler birimine 2 kişilik şoför alımı gerçekleştireceğini bildirdi. Alımlar Kocaeli ili için yapılacak olup gerekli başvuru şart, tarih ve bilgiler haberimizde verilmiştir.

Şoför adaylarının T.C. Vatandaşı olmak, Kamu haklarından yasaklanmamış bulunmak. Erkek adaylar için, son başvuru tarihi itibariyle askerliğini tamamlamış olmak. Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek hastalığı ya da bulaşıcı hastalığı bulunmamak. B Sınıfı sürücü belgesine sahip olmak. Şoför unvanında en az 5 yıl çalışmış olmak ve istenilen mesleki tecrübeyi çalışma belgesi ve SGK Hizmet Dökümü ile belgelendirmek.  SRC 2 belgesine ve Psikoteknik raporuna sahip olmak.

Başvuru için gerekli bilgiler ve detaylar İŞKUR üzerinden yayınlanacak olup iş başvuru işlemleri de İŞKUR üzerinden gerçekleştirilecektir. Son Başvuru tarihi 29 Aralık 2018 olarak belirtilmiştir. Ayrıntılar için TIKLAYINSosyal Medya ve Mobil Uygulama Üzerinden Bizi Takip Edin!
Android Uygulamamız için Tıklayınız
Facebook Sayfamız için Tıklayınız
İnstagram için Tıklayınız

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here