Tubitak ulusal metroloji enstitüsü koruma kadrosu için memur alımı yapacak

Tubitak ulusal metroloji enstitüsü kısa ismiyle UME geçtiğimiz gün yayınladığı ilan ile koruma kadrosu için

Tubitak ulusal metroloji enstitüsü koruma kadrosu için memur alımı yapacak

Tubitak ulusal metroloji enstitüsü kısa ismiyle UME geçtiğimiz gün yayınladığı ilan ile koruma kadrosu için memur alımı yapacağını ilan etti. Kurumun bünyesinde koruma olarak görevde bulunmak isteyen adaylar haberimizde gerekli memur alım bilgilerini inceleyebilirler.

Toplamda 4 kişilik alım yapılacak olup, alınan memurlar Kocaeli'nde görevlendirilecektir.  T.C. Vatandaşı olmak. Kamu haklarından yasaklanmamış olmak ve devlet memuru olmasına engel bir suç kaydına sahip olmamak. Mesai saatleri dışında çalışma engeli bulunmamak. Tercihen 1 yıl Özel Güvenlik olarak çalışmış olmak (Belgelendirmesi istenecektir). Silahlı Özel Güvenlik Görevlisi Kartı sahibi olmak (Belgelendirmesi istenecektir).Kamera sistemleri izleme/kullanma konusunda tecrübeli olmak.  Vardiyalı olarak çalışmasına engel bir durumu bulunmamak. 18 yaşını tamamlamış olmak. İletişim becerisi gelişmiş olmak ve kendini ifade yeteneği bulunmak. Birimde ihtiyaç duyulan diğer idari hizmetlerin yerine getirilmesinde görev almak.  Askerlik ile herhangi bir ilişiği bulunmamak. İşe alınacak personelin Kocaeli'nde ikamet etmesi istenecektir.

NOT: Başvurular için gerekli koşullar ve süreçler Türkiye İş Kurumunun (İŞKUR) web sayfasında yayımlanmakta olup, iş başvuruları da bu sayfa (https://esube.iskur.gov.tr) üzerinden gerçekleştirilmektedir.

Güncelleme Tarihi: 16 Nisan 2019, 15:04
YORUM EKLE