Türkiye Deniz İşletmeleri İŞKUR'dan işçi alımı yapacak

Türkiye Deniz İşletmeleri İŞKUR'dan işçi alımı yapacak

Türkiye deniz işletlemeri Türkiye İş Kurumu İŞKUR'dan vermiş olduğu ilan ile bünyesine işçi alımı yapacak. Kurum bünyesinde görev almak isteyen adaylar ilanda verilmiş olan genel ve özel şartları taşıyor olması halinde 22 temmuz 2019 tarihine kadar işlemlerini İŞKUR'dan yapabileceklerdir.

Özel şartlar nedir?

Özel Hususlar: -MS OFFİCE, AUTO CAD PROGRAMLARINI KULLANMAK -TÜRKİYE YAPI VE İMAR MEVZUATINA HAKİM OLMAK -İYİ DERECEDE İNGİLİZCE BİLMEK -EN AZ 1 YIL MESLEKİ TECRÜBEYE SAHİP OLMAK (SGK HİZMET DÖKÜMÜ İLE GÖSTERİLECEK) YAPILACAK İŞ; -BİNALARIN TADİLAT, KEŞİF PROJE, İHALE SÜREÇLERİ VE SAHA UYGULAMASI TAKİPLERİ YAPILACAK -SEYAHAT ENGELİ OLMAYAN -ERKEK ADAYLAR İÇİN ASKERLİĞİNİ YAPMIŞ OLMAK. İŞKUR tarafından bildirilecek nihai listede yer alacak adaylardan, sözlü sınava katılmaya hak kazananlar için ilgili Kamu Kurumu tarafından kişiler ile irtibata geçilecektir.

Adaylar www.iskur.gov.tr adresini ziyaret ederek kamu ilanları kısmından Türkiye deniz işletmeleri tarafından verilmiş ilanı inceleyerek iş başvuru aşamasına geçebilirler.

YORUM EKLE