Uludere Belediyesi 60 puan ile Zabıta Memuru Alımı yapıyor-Son başvuru 4 şubat

Birçok zabıta adayının merakla beklediği ilanlar gelmeye başladı. Son zamanlarda sık sık zabıta memuru alımı yapmak için bazı belediyeler ilan yay

Uludere Belediyesi 60 puan ile Zabıta Memuru Alımı yapıyor-Son başvuru 4 şubat

Birçok zabıta adayının merakla beklediği ilanlar gelmeye başladı. Son zamanlarda sık sık zabıta memuru alımı yapmak için bazı belediyeler ilan yayımladı ve bu belediyelerden biriside Uludere Belediyesi. KPSS'den en az 60 puan almış olan adaylar arasından toplamda 2 kişilik zabıta memuru alımı yapacak olan Belediye, bazı genel ve özel şartlar da belirtmiştir.

Belediyenin genel ve özel şartlarını taşıdığını düşünen adaylar başvuru sırasında istenen belgeler ile beraber 7 Ocak ile 4 Şubat 2019 tarihleri içerisinde yazı işleri müdürlüğüne başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir.

Zabıta memuru alımı ilanı için adayların ülkemizde vatandaş olması gerekmektedir, yabancı uyruklular ilana başvuru sağlayamazlar. Kamu haklarının elinden alınmamış olması ve askerlik görevini tamamlamış olması istenmektedir. Adaylar üzerine güvenlik soruşturması yapılacak olup bu araştırma ve soruşturmadan sorunsuz olarak geçmek genel şartlardan bazılarıdır. Bunların yanı sıra özel şartta belirtmiş olan belediye, KPSS P93 türüne girerek istenilen minimum puanı almış olmak ve önceden görev almış olduğu kurum ya da kuruluşlardan ahlaki ve disiplin ile alakalı olarak işten atılmamış olması bazı özel şartlar arasında bulunmaktadır.

Eğer bu şartları taşıdığını düşünen adaylar ilanda verilmiş başvuru sırasında istenilen belgeler ile birlikte başvuru işlemlerini belirtilmiş tarihler içerisinde gerçekleştirmeleri istenmektedir. Zabıta ilanı için tam detay TIKLAYIN

Güncelleme Tarihi: 20 Ocak 2019, 19:09
YORUM EKLE