Kamu ve Özel Bankalardan Bankaya Çağırmadan 10.000 TL Ödeme Yapılacak!

QNB şifreniz varsa, başvuru yaparak 70000 TL ödeme verilecek! Bankaya gitmenize de gerek kalmayacak QNB şifreniz varsa, başvuru yaparak 70000 TL ödeme verilecek! Bankaya gitmenize de gerek kalmayacak

Ziraat Bankası, Vakıfbank, Halkbank, Akbank ve QNB Finansbank gibi kamu ve özel bankalardan vatandaşlara ödeme yapılacak. Bankaya Çağırmadan 10.000 TL Ödeme Veriyor. Kampanya kapsamına kimler girecek konu ile ilgili 

Detaylar haberimizde...

Kamu bankalarının yanı sıra Özel bankalar da kampanya duyurusu yaptı. İhtiyacı olan vatandaşlara 10 bin lira ödeme yapılacağı bildirildi. Kamu bankası hizmete veren Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank’ın yanı sıra özel bankalarda kendi internet siteleri üzerinden yayınladıkları habere göre kredi onayı hakkında bilgi verildi.

Gerek kamu bankaları gerek se özel bankalar tarafından yapılan uygulaya koyulan kampanyada hızlı bir şeklide sonuç alınabilecek. Kamu ve özel banklardan her hangi birine başvuruda bulunmak isteyen vatandaşların kredi notunun 1100 ve üzeri olması gerekiyor. 36 ay vadenin geçerli olduğu ve 3 aylık ertelemenin mevcut olduğu kredide düşük faiz oranları uygulanacak.

Ziraat Bankası, Vakıfbank, Halkbank

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank, Türk iyede kamu bankası olarak hizmet veren bankaların başında gelmektedir. Bu bankalar düşük faiz oranlarıyla, vatandaşlara hızlı bir şekilde kredi onayı sunmaktadır. On bin TL'ye kadar ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşların tercih ettiği bu üç kamu bankası, vatandaşlara hem banka şubelerinden, hem de banka şubelerine gitmeden internet sitesi üzerinden kredi başvuru formunu doldurarak işlem yaparak, kredi başvurusu almaktadır. Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank üzerinden emekli maaş alan vatandaşlar ise banka şubelerine gitmeden kredi kullanabiliyor. Bu işlemleri yapabilmeniz için internet bankacılığı şifresi almanız gerekmektedir. 

Akbank ve QNB Finansbank Kampanyası

Akbank ve Finansbank tarafından verilecek olan ihtiyaç kredisine başvuruda bulunacak olan vatandaşlar, bankanın SMS kredi servisini kullanabilirler. Mobil uygulama üzerinden nakit krediye başvuru yapabilirler. Cep telefonu üzerinden SMS atmak isteyenler, mesaj kısmına kimlik numaralarını yazarak 5030 nolu numaraya gönderebilirler. Finansbank üzerinden kredi yazıp boşluk bırakılarak TC kimlik numarasını 4425 nolu numaraya göndererek başvuru yapılabilir. 

Bunun yanı sıra ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen vatandaşlar bankanın uygulamasını kullanarak başvuru yapabilirler. 10 bin liraya kadar ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen vatandaşlar başvurularının ardından onay alınması halinde gün içerisinde krediyi hesaplarına aktarabilecek.