Ana sayfa KAMU 2 Binden Fazla Polis Memuru Adayı Alımı Yapılacak!

2 Binden Fazla Polis Memuru Adayı Alımı Yapılacak!

0
PAYLAŞ

Geçtiğimiz günlerde Polis Akademisi Başkanlığı sitesi üzerinden verilen bilgiler doğrultusunda polis memuru adayı alımı yapılacağı bilgisi verildi. İçişleri Bakanlığına bağlı olarak faaliyetlerine devam eden Emniyet Genel Müdürlüğü makamı tarafından verilen talimatlar doğrultusunda, 81 il üzerinde Polis Merkezleri Amirlikleri için “polis merkezi amirliği etik davranış ilkeleri” doğrultusunda “güven masası” isimli uygulama faaliyete geçirilmiştir.

Bu uygulamanın faaliyete geçirilmesi ile birlikte Polis Merkezi Amirlikleri başta olmak üzere, benzer uygulama yapan birimlerin iş ve iş yüküne katkı sağlaması maksadı ile lisans mezunları arasından 2 bin 500 polis memuru adayı alınacağı bilgisi aktarıldı.

Polis Memuru Adayı Alımı Bilgileri

Yapılan açıklamanın ardından ön başvuru tarihleri ve polis memuru adayı alımına ilişkin bilgiler Polis akademisi başkanlığının resmi internet adresinde yayınlanacaktır. Kurum henüz alım tarihi ve başvuru şartlarını yayınlanmamıştır.

Daha fazla bilgi ve detay için resmi siteye polis akademisi gidebilirsiniz.Sosyal Medya ve Mobil Uygulama Üzerinden Bizi Takip Edin!
Android Uygulamamız için Tıklayınız
Facebook Sayfamız için Tıklayınız
İnstagram için Tıklayınız

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here