Ankara Belediyesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

ankara_belediyesi_is_basvurusu_nasil_yapilir_h7129_a8180.jpg

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ankara Belediyesi iş ilanlarını nerede bulabilirim? Ankara büyükşehir belediyesi iş başvurusu nasıl yapılır? Ankara’da ikamet eden çoğu kişi hizmet sektöründe çalışmaktadır. Ayrıca, Ankara sanayi bakımından a gelişmiş bir şehir olduğu için, kolaylıkla iş bulabileceğiniz bir yerdir. Eğer Ankara belediyesi bünyesinde çalışmak ve kariyerinizi bu şekilde sürdürmek istiyorsanız, açılan personel alımı ilanlarına başvurunuzu yapabilirsiniz. Aşağıda sizinle Ankara Büyükşehir Belediyesi iş ilanları ve başvurusu hakkında merak ettiklerinizi bulabilirsiniz. 

Ankara Büyükşehir Belediyesi İş İlanları

Ankara Büyükşehir Belediyesi, belli dönemlerde iş ilan duyuruları yapmaktadır. Bu duyurularda, ne tür bir personel alacaklarını, hangi kriterlere sahip olmaları gerektiği ve başvuru son tarihi gibi durumları belirtmektedir. İstanbul belediyesinde olduğu gibi, bu tür iş ilanı ve başvurunun yapılabileceği ayrı bir site yoktur. İş ilanları belirli dönemlerde kadroda açığın olması durumunda yapılmaktadır ve Ankara belediyesinin kendi sitesi olan www.ankara.bel.tr adresini takip eder, Duyurular kısmından mevcut iş ilanlarına bakabilirsiniz. Ankara, sanayi olarak gelişmiş bir yer olduğu için, tüm ilçeleri için iş ilanları açabilmektedir.

Ankara İş Başvurusu

Ankara Belediyesi bünyesinde çalışmak için, belediyenin internet sitesini ve güncel sosyal medya hesaplarını takip edebilirsiniz. Ankara sanayi bakımından gelişmiş bir il olup, hemen hemen belediye dışında da kolaylıkla iş bulabilmeniz mümkün. Bunun için mevcut iş ilanları sayfalarına göz atabilir veya Ankara iş ilanları için açılmış olan Facebook sayfasını takip edebilirsiniz.

Bu sayfada, güncel olarak iş ilanları paylaşılmaktadır. Ankara il sınırları içerisinde ve çevre illerde verilen iş ilanlarını buradan takip edebilirsiniz.

Ankara Belediyesi İş Başvurusu

Ankara Belediyesi iş ilanları belediyeye bağlı olan kurum ve kuruluşlar tarafından da duyurulabilir. Bu yüzden Ankara iş ilanlarını takip ederken bu kurumların ilanlarını da takip etmenizi tavsiye ederiz.

 • EGO Genel Müdürlüğü İş İlanları: Ankara’da ulaşım ve toplu taşıma işlerinin yürütüldüğü ve halkın kaliteli bir hizmet almasını sağlayan kurumdur. EGO’da şoför, teknisyen, stajyer olmak üzere birçok alanda iş ilanı oluşturulmaktadır. İlanları www.ego.gov.tr adresinden takip edebilirsiniz.
 • ASKİ İş İlanları: Ankara’da su işlerinin yürütüldüğü kurumdur. Burada belirli dönemlerde çevre mühendisi, biyolog ve sayaç okuma elemanı gibi birçok açık kadro ilanları İŞKUR üzerinden yapılmaktadır.
 • BUGSAŞ İş İlanları: İş ilanlarını www.bugsas.com.tr adresini ziyaret ederek veya İŞKUR üzerinden bulabilirsiniz.
 • ANFA Güvenlik İş İlanları: İş İlanları İŞKUR üzerinden paylaşılmaktadır. Bunun dışında online olarak başka bir başvuru yeri bulunmamaktadır.
 • TOBAŞ İş İlanları: İnşaat sektöründe deneyimi olan veya stajyer olarak iş arayan vatandaşlar için personel alımı yapmaktadır. Açık kadro bulunması durumunda, inşaat mühendisi, stajyer, engelli personel, temizlik işçisi veya teknisyen olmak üzere birçok iş kolunda iş ilanı duyurusu paylaşmaktadır. TOBAŞ iş ilanlarını İŞKUR’da bulabilirsiniz.
 • BELKA İş İlanları: İş başvuruları İŞKUR üzerinden paylaşılmaktadır.
 • BELKO İş İlanları: İş Başvuruları İŞKUR üzerinden yapılmakta olup, aynı zamanda http://www.belkoair.com/basvuru/ bağlantısı üzerinden de formu doldurarak iş başvurusu yapabilirsiniz.
 • ANKET A.Ş. İş İlanları: Ankara Belediyesi’nin ili içi ve dışında gerçekleştirdiği tüm organizasyonlarla ilgilenmektedir. İş ilanlarını sadece İŞKUR üzerinden paylaşılmaktadır.
 • BEL-PA İş İlanları: İŞKUR üzerinden başvuru yapabilirsiniz.
 • PORTAŞ İş İlanları: Online bir şekilde başvuru oluşturabilmeniz mümkün değildir. İK’ya da başvuru yapamazsınız. Açık kadro bulunması durumunda İŞKUR’dan takip edebilirsiniz.
 • BELPLAS İş İlanları: Başvurular İŞKUR üzerinden paylaşılmaktadır. Tekniker, işçi, şoför ve büro memuru gibi birçok alanda alımlar yapılmaktadır.

Yukarıda sizinle Ankara Belediyesi iş ilanları ve başvuruları hakkında bilgi verdik. 2020 yılı içerisinde de sürekli olarak iş ilanları paylaşılacaktır. Bu yüzden, yukarıda belirttiğimiz adresleri düzenli olarak takip etmenizi tavsiye ederiz. Ankara, iş konusunda oldukça geniş bir yelpazeye sahip bir şehirdir, bu yüzden acil iş arıyorsanız, kolaylıkla bulabilirsiniz.

Yorumlar kapalı.