Evde Balon Paketleme İşi İzmir, İstanbul, Ankara Başvuruları

evde_balon_paketleme_isi_izmir_istanbul_ankara_basvurulari_h7765_97e83.jpg

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Evde balon paketleme işi başvurusu nasıl yapılır? Evde balon paketlemesi yaparak ne kadar kazanabilirim? Sizlere bu yazımızda evde ek iş arayan ve özellikle İzmir, İstanbul ve Ankara’da oturan kişilerin başvuru yapacakları iş bilgileri hakkında bilgiler vereceğiz.

Evde oturup iş yapmak isteyen özellikle ev hanımları evde paketleme işi yaparak para kazanmaları mümkündür. Evde iş başvurusu için arama yapıldığı zaman karşınıza evde yapılacak paketleme işleri gelir. Bu işler hem kolay olduğu gibi güzel paralar da kazandırmaktadırlar. Eğer hızlı ve basit olarak paketleme işi yapacaksanız ve çok para kazanmak istiyorsanız Evde Balon paketleme işi tam size göre bir iştir. Haftalık 500 TL, Aylık 2.000 TL para kazanacağınız bu iş için nereye başvuru yapabilirsiniz bunun hakkında bilgiler vereceğiz.

Evde Balon Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

Balon üretimi yapan firmalar, bu sürekli satışı olan ürünleri daha çok üretmek için balon paketleme işlerini dışardan firmalara vermektedirler. Sizlerde eğer evde balon paketleme işi yapacaksanız, bu firmalar ile iletişime geçebilirsiniz. İzmir, Ankara, İstanbul gibi büyükşehirlerde bu iş modelini bulmanız çok kolaydır. Evde balon paketleme işi başvurusu yaptıktan sonra iş kabul olursa tüm malzemeler karışık olarak size getirilecektir. Siz ilk olarak balonları renklerine göre ayıracaksınız ve içlerinde elinizle bakarak hasarlı olan balonları eleyeceksiniz. Daha sonra firma yetkilisinin size getirdiği listeye bakarak adet şeklinde paketleme yapacaksınız. Ayırma işlemleri biraz uzun sürebilir ama paketleme işleri çok hızlı yapılacaktır. Bu şekilde doğru paketlemeleri yaptığınız zaman haftalık en az 500 TL para kazanabilirsiniz.

Firma yetkilisi size paketleme işlerinin nasıl yapılacağını gösterecektir. Bu iş için bir eğitim veya tahsile gerek yoktur. Eliniz hızlıysa bu söylenen paralardan daha çok kazanabilir ve devamlı iş alabilirsiniz.

Evde Balon Paketleme İşi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Evde balon paketleme ve diğer paketleme işleri başvurusunu iş ilanları sitelerinden, facebook gibi sosyal medya gruplarından, balon ve parti malzemesi satan yerlerden (toptan) başvuru yapabilirsiniz. İş ilanları sitelerinde evde iş veren firmaların adreslerini bulabilirsiniz. Bu şekilde bu adres ve telefonlardan bu iş harici diğer işlerinde başvurusunu yapabilirsiniz.

Yorumlar kapalı.