İzmir Evde Ek İş ilanları ve Evde Paketleme Başvurusu

izmir_evde_ek_is_ilanlari_ve_evde_paketleme_basvurusu_h7434_a6d2c.jpg

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İzmir evde ek iş ilanları ve evde paketleme başvurusu nasıl yapılır? İzmir’de oturanlar evde yapacakları paketleme işleri nelerdir? Evde paketleme yapmak için şartlar nelerdir? Sizlere bu haberimizde evde yapacağınız bu işler hakkında bilgiler vereceğiz.

Evde çalışmak son yıllarda birçok vatandaşın tercih ettiği işlerin başında gelmektedir. Gündüz ayrı işte çalışan ve akşam evinde iş yapmak isteyenler, ev hanımları olup boş vakitlerini değerlendirmek isteyenler, emekli olup çalışmak isteyenler, iş bulasıya kadar eve para getirmek isteyenler evde paketleme işi yapabilirler. Evde paketleme işleri sizlere günlük olarak veya haftalık olarak gelir getiren işlerdir. Bu işlere başvuru yapmak istiyorsanız iş ilanları sitelerine giriş yapabilirsiniz ve bu iş ilanlarındaki evde paketleme veren yerlere başvurular yapabilirsiniz. Ayrıca sosyal medya gruplarındaki evde ek iş ilanları aratması yaparak size uygun gruplarda iş ilanlarını takip edebilirsiniz. Şimdi sizlere İzmir’de olan ve ek iş arayan kişilerin en çok karşılaştıkları işler hakkında bilgiler vereceğiz.

İzmir Evde Kürdan Paketleme İşi

İzmir ilinde genellikle bu iş ilanlarını otobüs duraklarına yapıştırdıklarını görmekteyiz. Kürdan üretimi yapan firmalar daha çok üretim yapmak için bu tarz işlerin paketlemesini dışardan firmalara vermektedirler. Sizlerde bu firmalar ile bağlantı kurarak evde kürdan paketleme işi yapabilirsiniz.

Kürdan paketleme işi için anlaşma sağladığınız firma size ürünleri evinize kadar gönderecektir. Bu işleri yapmak için sağlıklı olması açısından eldiven, bone ve ağız maskesi takmanız gerekiyor. Kürdanlar sizlere iki çeşit olarak gönderilir. Bazı kürdanlar açık, bazıları ise kapalı olarak paketlenmesi yapılacaktır. Daha sonra sizlere verilen listelere göre paketleme yaparak işinizi bitireceksiniz. Herhangi bir tecrübe gerektirmeyen bu işi eli hızlı olan herkes yapabilir. Bu işlerden haftalık 400 – 500 TL arasında ek gelir kazanabilirsiniz.

İzmir Evde Kına Paketleme İşi

Bu işi özellikle kemeraltı bölgesinde İzmir’de bulmanız mümkündür. Kına satan veya düğün malzemeleri satan yerlerden bu işleri gidip alabilirsiniz. Kınalar düğün ve sünnet zamanlarına yaklaşınca paketleme işleri de başlar. Sizde evinizde paketleme işi yapmak istiyorsanız kına paketlemesi yaparak çok paralar kazanabilirsiniz. Evde kına paketleme işi ile haftalık 400 500 TL arasında para kazanmanız mümkün. İzmir ilinde oturan ve paketleme işleri yapan kişiler sosyal medyadan da bu kına paketleme işini bulabilirler.

İzmir Evde Bayram Şekeri Paketlemesi Başvurusu

İzmir ilinde oturan kişiler bayram şekeri paketleme işleri yaparak haftalık 500 TL para kazanabilirler. Bu işler için sizlerin evlerine kadar getirilen şekerleri ayırıp paketlemesini yapacaksınız. Eğer evde kolay bir şekilde iş yapmak istiyorsanız ve akşamlar 2-3 saat çalışıp haftalık ek gelir almak istiyorsanız bu işlerin tam size göre olduğunu söyleyebiliriz. Evde bayram şekeri paketleme işlerini kemeraltı çarşısında bulabilirsiniz. İzmir’de yapılacak ek işler ve evde paketleme işleri bu işler haricinde de pek çok çeşidi vardır. Sizlerde başvurularınızı yaparak bu işlere girebilirsiniz.

Yorumlar kapalı.