Bizimle iletişime geç
İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

KAMU PERSONEL ALIMLARI

8 Temmuz 2019 Pazartesi 18:16:38

Ankara Doğal Elektrik Üretim ( ADÜAŞ ) büro memuru alımı yapacak

Ankara Doğal Elektrik Üretim, Türkiye işkurumu İŞKUR aracılığı ile büro memuru alımı yapacağını ve toplamda 1 kişilik alım gerçekleştireceğini açıkladı. Bu kapsamda adaylar genel şartları ve özel şartları taşıyor olması halinde 12 temmuz 2019 tarihine kadar Ankara Doğal Elektrik Üretim tarafından verilen büro memuru alım ilanına başvuruda bulunabileceklerdir. 

İlan detayları

Ankara Doğal Elektrik Üretim büro memuru ilanına başvuru sağlayabilmek için adaylar ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 5 gün içerisinde 12 temmuz tarihine kadar İŞKUR resmi internet adresi üzerinde iş başvurularını yapabileceklerdir. Başvuru sırasında adaylar gerçeğe aykırı belge vermemesi gerekmekte olup, bu tarz bir işlemin yapıldığı fark edilirse başvuru iptal edilerek yasal işlem hakkı kurum tarafında bulunmaktadır. Ayrıca adayların son beş sene içerisinde YDS’den en az 65 puan almış olmasının yanı sıra seyahet edebilmesi ve ofis programlarını kullanıyor olması gerekmektedir. Adayların Üniversitelerin İktisadi-İdari Bilimler Fakültelerinin Lisans bölümlerinden mezun olmak ve Üniversiteler veya eğitim kurumları tarafından verilmiş olan kamu ihale mevzuatı/sistemi sertifikasına sahip olmak aranan şartlar arasında yer almaktadır. Adayların 35 yaşından gün almamış olması ve askerlik ile ilgisinin de olmaması gerektiği ilanda belirtilmiştir. Mülakat Tarihi www.aduas.gov.tr adresinden duyurulacaktır.

Başvuru işlemleri

Ankara Doğal Elektrik Üretim büro memuru alımı ilanına başvuru sağlamak isteyen adaylar 12 temmuz 2019 tarihine kadar Türkiye iş kurumu ( İŞKUR ) üzerinden iş başvuru işlemlerini üye girişi işleminde sonra gerçekleştirebileceklerdir. Alımlar il geneli olup, il dışı başvuru yapmak isteyenler ilana başvuru yapamayacaklardır. İlgili ilana ulaşmak isteyen adaylar aşağıda verilen bağlantı adresini kullanabilirler.

Büro memuru alım ilanı için tıklayın

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı