Bizimle iletişime geç
İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

KAMU PERSONEL ALIMLARI

6 Mayıs 2019 Pazartesi 15:32:05

Belediye İşçi Alımı İlanları! İŞKUR üzerinden belediyeler işçi alacak!

Mayıs ayının girmesi ile birlikte bazı belediyeler bünyesinde oluşan boş kadroları doldurmak üzere işçi alımı yapacağını açıkladı. Toplamda 4

Mayıs ayının girmesi ile birlikte bazı belediyeler bünyesinde oluşan boş kadroları doldurmak üzere işçi alımı yapacağını açıkladı. Toplamda 4 belediye başkanlığı işçi alımı yapacak olup ilan hakkında alınacak kadrolar ve diğer bilgiler haberimizde…

Alım Yapacak Belediyeler

Uluborlu Belediye Başkanlığı, Mudanya Belediye Başkanlığı, Cimitekke Belediye Başkanlığı, Gökçesu Belediye Başkanlığı alım yapacağını açıkladı.

Beden İşçisi temizlik, Çiftçi (Tarla Ürünleri) (Zirai Sulamacı), Çelik Kaynakçısı, Bilgisayar Sistem Kurulum Bakım Onarım ve Arıza Giderme Elemanı kadroları için alım yapılacağı açıklandı.

Başvuru İşlemleri

Başvuru işlemleri için Türkiye iş kurumu resmi internet sitesine giderek üye girişi yapmalı veya üye olmalı ve profil bilgilerinizi tamamladıktan sonra ilgili belediye alım ilanlarına başvuruda bulunabilirsiniz.

Türkiye İş Kurumu üzerinden belediye ilanlarına ulaşmak isteyenler resimdeki gibi “kamu” seçeneğini seçerek “arama” kısmına basmalı ve Türkiye iş kurumu üzerinden yayınlanmış olan kamu ilanlarını listeleyebilir.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı