Bizimle iletişime geç
İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

KAMU PERSONEL ALIMLARI

28 Ocak 2019 Pazartesi 14:49:46

Deniz Kuvvetleri Komutanlığı Aşçı Alımı yapıyor

Deniz Kuvvetleri Komutanlığı KPSSP93 puan türü üzerinden 1 kişilik aşçı alımı yapacağını duyurdu. İlgili ilana başvuruda bulunacak olan adaylar

Deniz Kuvvetleri Komutanlığı KPSSP93 puan türü üzerinden 1 kişilik aşçı alımı yapacağını duyurdu. İlgili ilana başvuruda bulunacak olan adayların genel ve özel şartları taşıyor olması gerekmektedir.

Aşçı kadrosuna başvuruda bulunacak olan adaylar Aşçılık, Hazır Yemek ve Aşçılık, Mutfak Yönetimi, Yemek Pişirme Teknikleri, Gastronomi ve Mutfak Sanatları önlisans programlarının birinden mezun olması istenmektedir.

Alınacak adaylar Kocaeli ilinde görevlendirilecek olup T.C vatandaşı olmak, 18 yaşını bitirmiş olmak ve kamu haklarından yoksun olmamak gerekmektedir. Ayrıca kurum tarafından yapılacak arşiv ve güvenlik soruşturmasından olumlu olarak geçmek genel şartlar arasında bulunmaktadır.

Aşçı kadrosuna başvuru sağlayacak olan adayların 28 Aralık 2019 ile 15 Şubat 2019 tarihleri içerisinde ilan tam metninde belirtilmiş olan şekilde gerçekleştirilmesi gerekmektedir.

DKK aşçı alım ilanı için tıklayın

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı