Bizimle iletişime geç
İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

KAMU PERSONEL ALIMLARI

7 Mart 2019 Perşembe 17:37:37

Senir Belediyesi Zabıta Alımı yapacak

Senir Belediyesi zabıta memuru alımı yapacak! En az kpss 60 P3 türü üzerinden 2 zabıta memuru alımı yapacağını ilan etti. 2 Zabıta Lisans düzey

Senir Belediyesi zabıta memuru alımı yapacak! En az kpss 60 P3 türü üzerinden 2 zabıta memuru alımı yapacağını ilan etti.

2 Zabıta Lisans düzeyinde eğitim veren fakültelerin herhangi birinden mezun olmak. En az B Sınıfı sürücü belgesi sahibi olması. Türkiye cumhuriyeti vatandaşı olmak, kamu haklarından yoksun bulunmamak, ilanda belirtilmiş cezaları almamış olmak, başvuruda bulunacak olan adayların askerlik ile ilgisini olmaması gerekmektedir. Askerlik bilgileri için ilan tam metninden daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Zabıta alımı için başvuru yapacak olan adayların genel ve özel şartları taşıyor olması gerekmekte olup yapılacak güvenlik araştırmasından olumlu olarak geçmesi de gerekmektedir.

Genel ve özel şartları taşıyan adaylar belediye iş başvuru formunu eksiksiz doldurarak ve imza atarak 04 mart ile 08 mart tarihleri içerisinde saat 17:00'a kadar başvurularını yapabileceklerdir.

İlan tam metni için tıklayın

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı