KAMU PERSONEL ALIMLARI

Senirkent Belediyesi 33 İşçi Alımı yapacak

Isparta ilimizde yer alan Senirkent Belediyesi Türkiye İş Kurumu üzerinde yayınladığı ilan ile toplamda 33 kişilik beden işçisi alımı yapacağını duyurdu. Başvuru işlemleri 07 mart 2019 ile 11 Mart 2019 tarihleri içerisinde gerçekleştirilecektir.

Başvuru aşamasında gerçeğe aykırı belge vermemek gerekmekte olup bu tarz işlem yapmaya çalışan adayların tespiti yapılırsa başvuru iptal edilerek yasal işlem hakkı saklı tutulmaktadır. Kuraya tabi taleplere başvuru yapan iş arayanların ve önceliklilerin tamamı kura çekimi için talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna gönderilecektir. Müracaat tarihleri çakışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla işgücü talebine durumu uyan iş arayanın tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir. İşe alınacak işçilerin sadece noter kurasıyla belirleneceği kuraya tabi işgücü taleplerinde, öncelikliler de dahil olmak üzere talep şartlarına uygun tüm başvuru sahipleri arasından açık iş sayısı kadar asıl ve ihtiyaç duyulacak sayıda yedek aday doğrudan kura sonucu belirlenecektir.

Senirkent Belediyesi işçi alımı ilanından yararlanmak isteyen adaylar ilgili adrese giderek Türkiye İş Kurumu üzerinden başvuru işlemlerini yapabileceklerdir. Adaylar ilan tam metni ve başvuru için https://goo.gl/w3QShv adresini kopyalayıp tarayıcılarına kopyalayıp gidebilirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir