Orman Müdürlüğü 800 memur alımında Cumhurbaşkanlığı kararı çıktı!

Ogm 800 memur alımında karar çıktı. Orman Genel Müdürlüğü için ihdas edilen 5 bin sözleşmeli personel alımına ilişkin yeni haberler geldi. Toç-bir-sen, 5 bin personel ihdası için Cumhurbaşkanlığı kararının Başkan Recep Tayyip Erdoğan tarafından imzalanarak Orman Genel Müdürlüğüne iletildiğini açıkladı. Tarım ve Orman Bakanı Dr. Beki Pakdemirli, 29 Mart 2019 tarihinde yaptığı açıklama ile Orman genel müdürlüğü için 2 bin 700 orman muhafaza memuru, 1,200 mühendis, 800 memur ve 300 şoför olmak üzere toplamda 5 bin personel alımı yapılacağını açıklamıştır.

Orman Müdürlüğü 800 memur alımında Cumhurbaşkanlığı kararı çıktı!

Ogm 800 memur alımında karar çıktı. Orman Genel Müdürlüğü için ihdas edilen 5 bin sözleşmeli personel alımına ilişkin yeni haberler geldi. Toç-bir-sen, 5 bin personel ihdası için Cumhurbaşkanlığı kararının Başkan Recep Tayyip Erdoğan tarafından imzalanarak Orman Genel Müdürlüğüne iletildiğini açıkladı.

Tarım ve Orman Bakanı Dr. Beki Pakdemirli, 29 Mart 2019 tarihinde yaptığı açıklama ile Orman genel müdürlüğü için 2 bin 700 orman muhafaza memuru, 1,200 mühendis, 800 memur ve 300 şoför olmak üzere toplamda 5 bin personel alımı yapılacağını açıklamıştır.

Orman genel müdürlüğü için 5 bin sözleşmeli personel alımına ilişkin atama oluru Başkan Recep Tayyip Erdoğan tarafından imzalandı.

Bu aşamadan sonra orman mühendisi, orman muhafaza memuru, şoför ve memur alımlarının yürürlükte olan mevzuate uygun olarak 

Orman Genel Müdürlüğü'ne 5000 sözleşmeli personel alımına ilişkin Atama oluru Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından imzalandı.

Bundan sonraki süreçte; Orman Mühendisi, Orman Muhafaza Memuru alımlarının yürürlükteki mevzuata uygun olaral KPSS puanına göre ÖSYM tarafından yerleştirilecek bilgisi verildi.

Güncelleme Tarihi: 08 Ağustos 2019, 14:19


Sosyal Medya ve Mobil Uygulama Üzerinden Bizi Takip Edin!
Android Uygulamamız için Tıklayınız
Facebook Sayfamız için Tıklayınız
İnstagram için Tıklayınız

YORUM EKLE
YORUMLAR
Akil Soylu
Akil Soylu - 3 ay Önce

yaş şartı var mı

SIRADAKİ HABER