Ana sayfa KAMU Pakdemirli yakın zamanda Şoför, 2700 Orman Muhafaza Memuru Alınacağını Açıkladı

Pakdemirli yakın zamanda Şoför, 2700 Orman Muhafaza Memuru Alınacağını Açıkladı

8
PAYLAŞ

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, sosyal medya hesabı üzerinden memur ve personel alımı bekleyen adayları sevindirecek bir açıklama yaptı.

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli resmi twitter hesabı üzerinden yaptığı açıklama ile 5 bin memur ve personel alımı yapılacağı bilgisini aktardı. Bakan Pakdemirli alınacak personel ve memurların hangi kadroda görevlendirileceği bilgisini de ve kadro sayılarını da twitter hesabı üzerinden açıkladı. İşte ayrıntılar…

4 KADRO İÇİN ALIM YAPILACAK

5 bin personelin 2 bin 700 kadrosu orman ve muhafaza memurlarına verildiğini ve ayrıca 1200 kadronun orman mühendisleri için ayrıldığını bunların yanı sıra 800 memur kadrosu için alım yapılacağını açıkladı. Orman ve muhafaza memuru, memur ve orman mühendisi kadrolarının yanı sıra 300 kişilik şoför kadrosununda açılacağını aktardı.

Toplamda 5 bin personelin istihdam edileceğini ve hayırlı ve uğurlu olsun diyerek adaylara sevindirici haberi duyurdu.

EN KISA SÜREDE ALIM YAPILACAK!

Soruları yanıtlayan Bakan, ne zaman alım yapılacağı sorusuna ise hemen ek kısa zamanda alınacağını ve KPSS puanına göre yapılacağını da sözlerine ekledi.Sosyal Medya ve Mobil Uygulama Üzerinden Bizi Takip Edin!
Android Uygulamamız için Tıklayınız
Facebook Sayfamız için Tıklayınız
İnstagram için Tıklayınız

PAYLAŞ

8 YORUMLAR

  1. Ben ibrahim karabulut üç çocuklarım var 9 10 aydır iş sizim zordayım evim kira bu kışı zor geçirdik E ehliyetim var serece yazıldım ayın 27sinde kursu var insallah kazanırım burda uşakta oturyorum. insallah bir şoförlük işi için beni ararlar birileri orman isletmesinden rabbim böyükdür allahım o kapıya açar bana ibrahim karabulut uşak da yaşıyorum bende çocuklarımla eşimle

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here