Bizimle iletişime geç
İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Personel Alımları

14 Kasım 2020 Cumartesi 17:54:59

BİM 2500-3000 TL maaş ile çalışacak personel arıyor !

Türkiye’nin en çok tercih edilen marketlerinden olan BİM, personel alımı yapacak. Bim marketler zinciri, şubelerinde çalışmak üzere 2500-3000 TL maaş ile çalışacak personeller arıyor. Bim iş başvuru nasıl yapılır ?

Düşük fiyatları ve yüksek kalitesi ile dikkat çeken BİM marketler, personel alımı yapacak. Binlerce şubeye sahip olan BİM, müşterilerine daha iyi hizmet sunmak ve sorunsuz bir işleyiş için eleman alımı yapmaya karar verdi. Bünyesinde çalıştırdığı personellerine 2500- 3000 TL civarında maaş vereceğini duyuran BİM, başvuru ilanını yayınladı.

Hemen hemen tüm illerde şubesi bulunan BİM, ilçe ve kasabalara da açtığı çok sayıda şubesiyle birçok kişiye çalışma şansı veriyor.

BİM market iş başvurusu nasıl yapılır ?

Öncelikle BİM’de çalışmak istiyorsanız, BİM marketlerin kendi internet sitesine giriş yapmanız gerekmektedir. BİM internet sitesinde nerede eleman ihtiyacı varsa ona göre iş ilanı yayınlıyor. Orada olan ve size uygun olan ilana göre başvuru yapabilirsiniz. Bu duruma ek olarak bir de İŞKUR üzerinden iş başvurusu yapabilirsiniz. İŞKUR üzerinden şirketi BİM seçtiğinizde açılan ekrandan iş başvurusu yapabilirsiniz.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

Güncel Haberler

Yukarı