Bizimle iletişime geç
İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Personel Alımları

3 Mayıs 2019 Cuma 14:44:50

Havaş yolcu hizmetleri memuru kadrosu için personel alımı yapacak

Havaş kariyer sayfasından yayınladığı ilan ile belirtilen şartları taşıyan adaylar üzerinden personel alımı yapacağını duyurdu. İstanbul Hav

Havaş kariyer sayfasından yayınladığı ilan ile belirtilen şartları taşıyan adaylar üzerinden personel alımı yapacağını duyurdu.

İstanbul Havalimanı’nda (IGA) Yolcu Hizmetleri pozisyonunda görevlendirilmek üzere, aşağıdaki özelliklere sahip çalışma arkadaşları arıyoruz. Üniversite öğrencisi veya üniversite mezunu, İyi seviyede İngilizce bilgisine sahip, Vardiyalı sistemde çalışabilecek, Müşteri memnuniyetini ön planda tutan, Yoğun iş temposuna ve takım çalışmasına yatkın, Öğrenmeye, yeniliklere açık ve çözüm odaklı, İnsan ilişkilerinde başarılı, güler yüzlü, pozitif yaklaşıma sahip, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli

Yolcu Hizmetleri Memuru, yolcunun havalimanına girişinden uçağa binişine kadar olan süreçte uluslararası kurallar ve şirket standartlarına göre; Bagaj, bilet ve pasaport işlemlerinin eksiksiz yapmak, Uçağın varışında yolcuları karşılayarak pasaport kontrolüne yönlendirmek, Yolcunun bagajı ile ilgili her türlü problemine yardımcı olmak.

Başvuru aşamasına geçmek için www.kariyer.net/is-ilani/havaalanlari-yer-hizmetleri-a-s-yolcu-hizmetleri-memuru-2300042 adresini kullanabilirsiniz.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı