Limak, personel alımı için iş ilanları yayınladı

limak_personel_alimi_icin_is_ilanlari_yayinladi_h6434_9ddd3.jpg

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İnşaat alanının yanı sıra farklı alanlarda hizmet veren Limak, kariyer adresi üzerinden iş ilanları yayınladı. Limak hangi kadrolarda personel alımı yapacak, başvurular nereden yapılacak ve diğer ilan bilgileri haberimizde verilmiştir.

LİMAK HANGİ KADRODA ALIM YAPACAK?

Limak tarafından yayınlanan ilanlar ise şöyledir; depo şefi, kumanda operatörü, elektrik teknisyeni, makine mühendisi ve makine teknisyeni gibi kadrolar için alımlar gerçekleştirecektir.

İŞ BAŞVURUSU NEREDEN VE NASIL YAPILIR?

Limak güncel iş ilanlarını resmi kariyer adresini kullanarak adaylar ile paylaşmaktadır. Sizlerde https://bit.ly/33r5BoA adresine giderek Limak iş ilanlarını inceleyebilir ve üye girişi aşamasından sonra Limak’a iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

LİMAK HAKKINDA BİLGİ

1976 yılında temelleri Limak İnşaat ile atılan Limak Şirketler Grubu; inşaat, turizm, çimento, altyapı, üstyapı ve enerji yatırımları, enerji taahhüt, havacılık ve gıda sektörlerinde faaliyetlerini sürdürmektedir.

Limak İnşaat, havalimanlarından limanlara, barajlardan sulama tesislerine, hidroelektrik santrallerine, endüstriyel tesislerden petrol ve doğalgaz boru hatlarına, tatil köylerinden bina komplekslerine, toplam 10 milyar doları aşan toplam değeri 100’den fazla projeyi başarıyla tamamladı. Mühendislik Haber Kayıt Dergisi sıralamasında dünyanın en büyük uluslararası inşaat şirketleri arasında yer almaktadır. Artvin Yusufeli Barajı, 1915 Çanakkale Köprüsü ve Malkara-Çanakkale Otoyolu ve – Uluslararası – Kuveyt Uluslararası Havalimanı ve Rusya’daki Habarovsk Havalimanı İç Hatlar Terminali Limak İnşaat tarafından kabul edilen mevcut projeler arasında sayılabilir.

Limak Çimento, toplam aktif büyüklüğü ile Türkiye’nin ilk büyük çimento üreticisi ve 12 çimento fabrikası, 23 hazır beton tesisi, 1 pomza blok fabrikası ve yıllık çimento üretim kapasitesine sahip ikinci büyük çimento üreticisi konumunda bulunuyor. 18,4 milyon ton. Limak Çimento ayrıca Afrika’da, Mozambik ve Fildişi Sahili’nde öğütme ve paketleme tesisleriyle birlikte iki önemli yatırıma sahiptir. 

Grubun gıda sektörünün temsilcisi olan Limkon, Adana’daki tesisinde meyve suyu konsantreleri, meyve özü ve salça üretimi ve her türlü meyve bazlı ürünlerin işlenmesiyle sektördeki başarılı çizgisini sürdürmektedir.

Grup ayrıca enerji sektöründe enerji üretimi, dağıtımı, satışı ve ticareti alanında da faaliyet göstermektedir. Grup halihazırda hidroelektrik, güneş, jeotermal, doğal gaz ve termik santralleri ile 3.500 MW’ın üzerinde kurulu güce sahip olup portföyünü her yıl daha da genişletmektedir. Ülkemizin orta-uzun vadeli enerji arz güvenliğini sağlamak amacıyla enerji çeşitliliği yatırımlarını kaynak çeşitliliğine göre yapmakta ve uzun vadeli iş planları kapsamında 5.000 MW kurulu güce ulaşma hedefine doğru ilerlemektedir. İşletme ve inşaat halindeki toplam HES kapasitesi yaklaşık 1.420 MW’tır ve yıllık toplam elektrik üretim kapasitesi yaklaşık 4,3 milyar kWh’dir. Kosova Elektrik Dağıtım Şirketi ile tüm Uludağ bölgesine ve toplamda 3,8 milyardan fazla aboneye Kosova’da hizmet vermektedir. Enerji dağıtımı alanında. Ayrıca, bu bölgelerdeki perakende şirketleri aracılığıyla, genel olarak Türkiye’de ve Kosova’da elektrik satış ve dağıtımı alanında büyümeye devam etmektedir.

Yorumlar kapalı.