Bizimle iletişime geç
İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Personel Alımları

6 Nisan 2019 Cumartesi 15:21:07

MİT Milli İstihbarat Teşkilatı İş Başvurusu Formu 2019-Öz geçmiş formu doldur!

Milli İstihbarat Teşkilatı kısa ismi ile MİT, 1965 senesinde faaliyetlerine başlamıştır. Kurulduğu günden bu yana h

Milli İstihbarat Teşkilatı kısa ismi ile MİT, 1965 senesinde faaliyetlerine başlamıştır. Kurulduğu günden bu yana hizmetlerini sürdüren ve sürdürmeye devam eden Mit, kariyer adresi üzerinden iş başvuru formu yayınlamış olup adayların öz geçmiş bilgilerini toplamaktadır. Sizlerde Milli İstihbarat Teşkilatı tarafından yayınlanmış olan öz geçmiş formunu doldurarak kuruluşun havuz sisteminde yer alabilirsiniz.

Mit'in kurucusu Türkiye Büyük Millet Meclisi olup, ülkemizin resmi istihbarat örgütü olarak faaliyetlerine devam etmektedir. Kuruluşun amacı istihbarat toplamak ve ülkemizin güvenliği için personeli ile hizmet sunmaktır.

Mit İş Başvuru Formu 2019

Milli İstihbarat Teşkilatının yayınlamış olduğu öz geçmiş forumunda öğrenim bilgileri, iş tecrübesi, yabancı dil gibi daha saymadığımız 14 farklı kısımdan oluşmaktadır. Adaylar Mit iş başvuru formunu eksiksiz olarak ve doğru bilgiler ile doldurması gerekmekte olup, gerçeğe aykırı belge veren adayların tespiti yapıldığında doldurmuş oldukları forumlar geçersiz sayılacağı bildirilmiştir.

Kuruma göndermiş olduğunuz iş başvuru formunu üç ay geçmeden güncelleyemez ve farklı bir alan için iş başvuru formu doldurmanız mümkün olmayacaktır. Adayların nasıl iş başvuru formu doldurması gerektiği gibi bilgilere ulaşması ve fikir oluşturması için verilen örnek öz geçmiş formunu inceleyeyebilirsiniz.

Başvurular Özgeçmiş Havuzunda Birikecek!

Adayların Mit iş başvurusu için doldurmuş olduğu öz geçmiş formu bilgileri kurumun öz geçmiş havuzunda birikmekte ve saklanmakta olduğu bildirilmiştir. Adayların öz geçmiş bilgileri için verilen gizlilik üst seviyede olduğu açıklanmış olup, aynı hassasiyet adaylardan da beklenmekte olduğu bildirilmiştir.

Mit Örnek Öz geçmiş formu için TIKLAYIN

Özgeçmiş formunda verilen bilgilerden bazıları ise şöyledir; Kimlik doğrulama için Türkiye Cumhuriyeti kimlik numarası, isim soyisim ve doğum yılı gibi bilgiler istenmektedir. Bu işlemleri mobilden yapılmaması gerektiği bildirilmiş olup, sebep olarak sorun yaşamak olduğu açıklanmıştır.

Öz Geçmiş Bırakabileceğiniz Kadrolar!

Öncelik olarak şunu belirtmek gerekirse bu kadrolar aktif bir personel alımı ilanı değildir. Havuz sistemi için alınmakta olup, öz geçmiş bırakabileceğiniz alanlar ise; Arapça Dil Uzmanı, İstihbarat Uzmanı ve Bilim ve Teknoloji Uzmanı alanlarına öz geçmiş bırakabilirsiniz.

Örnek başvuru şartı vermek gerekirse; İstihbarat Uzmanı alanı için aranan şartlar, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, 35 yaşını aşmamış olmak, üniversitelerin 4 senelik lisans programlarından herhangi birisini bitirmiş ya da 3 ay içerisinde mezun olabilecek durumda olmak, yabancı dil sınavı, KPDS, ÜDS'den 80 veya üzeri puan almış olmak ve diğer belirtilmiş şartları taşıyor olmak gerekmektedir.

Mit Öz Geçmiş Formu Doldurmak için TIKLAYIN

Milli İstihbarat Teşkilatı diğer bilgiler için TIKLAYIN

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı