ŞOK, BİM ve A101 Yeni İş İlanlarını Açıkladı! En Düşük 3 Bin TL Maaşla Çalışılabilecek Pozisyonlar

personel

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Türkiye’nin en yaygın market zincirleri ŞOK, A-101 ve BİM, mağazalarında çalışmak üzere yeni iş ilanları açtı. Bu iş ilanlarına başvuruda bulunmak isteyenler için gerekli evraklar, başvuru koşulları ve başvuru yapılacak pozisyon ve maaşlar hakkında her şey haberimizde.

81 ilde binlerce mağazasıyla ciddi bir istihdam sağlayan BİM, A-101 ve ŞOK gibi market zincirleri internet siteleri üzerinden yeni iş ilanı duyuruları yaptı. Bu mağazalar, kasiyer, depo sorumlusu, reyon ve tezgah sorumlusu, kasap reyonu gibi farklı pozisyonlarda eleman alımı gerçekleştirecek. Mevcut mağazalarında ve yeni açılacak mağazalarında görev alacak yeni elaman alımlarına ilişkin firmalar, internet sitelerinden başvuru formlarını yayınladı.

2020 Güncel BİM, A-101 ve Şok İş İlanları

En yaygın market zincirleri A-101, ŞOK ve BİM tarafından yapılacak yeni eleman alımları ile ilgili detaylar belli olmaya başladı. Ciddi istihdam sağlarken, yeni eleman alımları ile de ciddi bir istihdam potansiyeli oluşturan market zincirleri, farklı pozisyonlara alımlar gerçekleştiriyor. İş arayanlar için ciddi bir fırsat sunan market zincirlerinde alım yapılan pozisyonlarda en düşük 3.000 TL maaş ödenecek. Üstelik yeni iş ilanlarına ilkokul mezunları da başvuruda bulunabiliyor. İş arayan ve başvuru koşullarını sağlayan herkes market zincirlerinin internet sitesinden yayınlanan başvuru formunu doldurarak, başvurularını tamamlayabiliyor.

BİM, A-101 ve ŞOK İş Başvurusu Şartları

2020 yılında da büyümeye ve yeni mağazalar açmaya devam eden BİM, ŞOK ve A-101 iş ilanları için bazı koşulların sağlanmış olması gerekiyor. Yeni eleman alımı yapacak mağazalarda, alımlar birden fazla pozisyon için yapılacağından, başvuru koşulları farklılık gösterebiliyor. Ancak tüm mağazaların iş ilanlarına başvuru için belirlediği genel kriterler bulunuyor. Mağazaların yayınladığı güncel iş ilanı başvuru koşulları; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olunması, vardiyalı veya esnek çalışma sistemine uyum sağlayabilme, sosyal iletişim kabiliyetine sahip, ekip çalışması uyumluluğu bulunması şeklindedir. Ayrıca alım yapılacak pozisyonlarda en düşük ilkokul diploması sahibi olunması da aranan genel şartlar arasındadır. Erkekler için başvuru koşulları arasında askerlik vazifesini yapmış olmakta bulunuyor.

Marketlerin belirlediği bu koşulları sağlayan herkes BİM iş başvurusu yapabilmektedir. Mağaza düzeninin ve işleyişinin üst seviyede sağlanması, hijyen koşullarının oluşturulması, tüketici ihtiyaç ve taleplerine dinamik çözümler oluşturulması gibi görev ve sorumluluklar belirtilen pozisyonların genel kriterleridir. Perakende satış sektöründe kariyer yapmayı düşünenler için eşsiz bir fırsat sunuluyor. Reyon sorumlusu, mağaza sorumlusu, mağaza müdürü, bölge müdürü vb. kıdem atlama imkanı bulunan bu yeni iş ilanlarına başvuruda bulunarak, önemli bir kariyer fırsatı elde edilebiliyor.  Bu tip mağazalarda görev almaya başladıktan sonra alınan her pozisyon ilerlemesiyle birlikte alınan maaş tutarı da yükseliyor. En düşük 3.000 TL maaş ile başlanan mağazada, aylık ciddi seviyelerde maaş artışı ve ek primlerden de yararlanılabiliyor.

BİM, A-101 ve ŞOK Alım Yapılan Pozisyonlar

Marketlerin yayınlandığı güncel iş ilanı bildirilerine göre birden fazla pozisyon için eleman alımı gerçekleştirilecek. Yapılacak eleman alımlarına başvuruda bulunacak kişilerin çalışacakları pozisyonlar belirtilmiştir. Yayınlanan başvuru formunda çalışılmak istenen pozisyonlara başvurular yapılabilecek. ŞOK, BİM ve A-101 mağazalarının yayınlandığı iş ilanlarına göre görev alınabilecek mağaza pozisyonları; reyon sorumlusu, depo görevlisi, kasap ve manav reyonu sorumlusu, kasiyer, satış elemanı taze gıda görevlisi şeklindedir. Yayınlanan iş ilanlarındaki mevcut açık pozisyon seçeneklerinin fazla olması daha geniş bir çalışma alanı sunuyor. İlgili pozisyona ilişkin kabiliyetlerine ve deneyimine güvenen kişiler, mağaza iş başvuru formunu doldurarak, istediği pozisyonda çalışma imkanını yakalıyor.  Açık pozisyon çeşitliliği herkes için çok önemli bir avantaj sağlıyor.

Yorumlar kapalı.