Bizimle iletişime geç
İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Personel Alımları

29 Nisan 2019 Pazartesi 15:09:50

Şok farklı kadroları için Personel Alımı yapacak

Perakenden sektöründe hizmet veren ve 81 il'de 20 binden fazla çalışanı ile hizmet sunan Şok personel alımı için iş ilanları yayın

Perakenden sektöründe hizmet veren ve 81 il'de 20 binden fazla çalışanı ile hizmet sunan Şok personel alımı için iş ilanları yayınladı. Şok mağazalarında görev almak isteyen adaylar haberimiz üzerinden iş başvuru bilgilerini takip ederek şirketin ilanlarına başvuruda bulunabilirler.

Hakkımızda

Müşterilerimize, evlerine en yakın satış noktalarındaki temel alışveriş ihtiyaçlarının büyük bir kısmı için, tüm Türkiye genelinde 81 ilde 6.364'ten fazla mağaza, 24 depo ve 24.000 çalışanı ile “tek elden satış” deneyimi sunuyoruz.

Müşterilerimize daha etkin ulaşmak için mağaza ağımızı sürekli ve hızlı bir şekilde genişletiyoruz.

2015 yılının başından beri günde ortalama 3 mağaza açtık, 2015'te 699, 2016'da 1.000 ve 2017'de 1.100 mağaza açtık. Son 3 yılda, mağazalarımızı oluşturmak için 2.747'yi yeniledik. hoş bir atmosfer ve müşterilerimize kolay bir alışveriş deneyimi sunmak.
Yerel müşterilerin anılarında mirası temsil eden ve geçmişte ulusal marka olarak kabul edilen Mis, Piyale, Mintax, Evin ve Amigo gibi markaları canlandırdık ve bu değerleri ekonomiye geri kazandırdık. Bu köklü, nostaljik ve tanınmış markaları güçlü marka algısına sahip özel markaları müşterilerimize uygun fiyatlarla sunuyoruz.

Zengin ürün portföyümüzde, seçkin markalarımızı ulusal markalarla bir arada tutarak ve müşterilerimizin alışveriş ihtiyaçlarını büyük ölçüde karşılayarak müşterilerimize daha fazla seçenek sunuyoruz. Müşterilerimize uygun fiyatlarla kolayca ulaşılabilecek yüksek kaliteli ürünler sunuyoruz.

24 günlük meyve ve sebzeleri “depolarımızdan mağazalarımıza” 24 saat içerisinde ulaştırıp, müşterilerimize hala taze iken ulaşmalarını sağlıyoruz.

Kişisel temizlik ve bakım ürünleri konusunda Türkiye'nin önde gelen perakendecilerindeniz. Müşterilerimize bu alanda geniş bir ürün yelpazesi sunuyoruz.

Farklılaştırılmış iş modelimiz, “her gün düşük fiyat” stratejimiz ve farklı kampanyalarımızla müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyoruz. Bu yüzden “Şok fazlasıyla” diyoruz.

Şok market farklı kadrolarda istihdam sağlamak üzere personel alımı ilanları yayınlamış olup, adaylar şirketin iş ilanlarına ulaşmak için aşağıda verilmiş iş ilanları sayfasına giderek incelemede bulunabilirler.

Şok İş İlanları için tıklayın

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı