Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü ( SHGM ) asılsız Personel Alımı ile ilgili basın açıklaması yayınladı

Önceki günlerde bazı internet sitelerinde personel alımı ile ilgili çıkan haberlerin asılsız olduğunu belirten SHGM resmi açıklama ile bilgilendirme

Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü ( SHGM ) asılsız Personel Alımı ile ilgili basın açıklaması yayınladı
Önceki günlerde bazı internet sitelerinde personel alımı ile ilgili çıkan haberlerin asılsız olduğunu belirten SHGM resmi açıklama ile bilgilendirme gerçekleştirdi.

Bazı basın yayın organlarında ve kamu personeli ile ilgili yayın yapan internet sitelerinde, Genel Müdürlüğümüzün “personel alımı” için başvuru aldığı, başvuruların veri tabanında gizli tutularak ihtiyaç olması halinde adaylar arasından seçim yapacağına dair haberler yer almaktadır.

Bahsi geçen haberlerde ifade edildiği şekilde Genel Müdürlüğümüzün personel alım ilanı bulunmamaktadır. Kurumumuzun başvuru aldığı, bu başvuruların veri tabanında saklandığı ve ihtiyaç halinde adayların içinde tercihte bulunulacağına dair haberler gerçeği yansıtmayıp, Genel Müdürlüğümüzden bilgi almadan yapılmış asılsız haberlerdir.

Bu konuyla ilgili internet medyasında veya basında çıkan haberlere itibar edilmemesi gerektiğini ve tüm personel ilanlarımızın kurumsal web sayfamızda, Resmi Gazete’de ve Devlet Personel Başkanlığı’nın internet sayfasında yayımlandığını değerli kamuoyunun bilgilerine arz ederiz.

Saygılarımızla,
Güncelleme Tarihi: 24 Ocak 2019, 14:58
YORUM EKLE