Ana sayfa KAMU Tapu ve Kadastro KPSS 2019-3 tercihleri ile 265 personel alımı yapacak

Tapu ve Kadastro KPSS 2019-3 tercihleri ile 265 personel alımı yapacak

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü 2019-3 KPSS tercihleri ile çok sayıda farklı kadrolar için personel alımı yapacağını duyurdu.

0
PAYLAŞ

Tapu Kadastro Genel Müdürlüğü KPSS 2019-3 tercihleri ile toplamda 265 personel alımı yapacağını duyurdu. Önlisans ve lisans mezunları arasından alım yapılacak olup adayların tercihleri alınacak.

243 Önlisans ve 22 Lisans mezunu olmak üzere toplamda 265 personel alımı tercih yolu ile gerçekleştirilecek. Tercih işlemlerinin başladığını ve 24 ocak tarihine kadar süreceği bildirildi.

Alımlar sözleşmeli statüde gerçekleştirilecek olup 657 devlet memurlarını kanununda yer alan 4. maddenin B fıkrasına göre istihdam edileceği açıklandı. Tercih işlemleri ile ilgilenen adayların 18 ile 24 ocak tarihleri içerisinde ÖSYM’nin resmi internet sitesi aracılığı ile tercihlerini göndereceklerdir.

Tercihte bulunacak olan adaylar ekte verilmiş olan 2019-3 KPSS tercih kılavuzuna göre yapacak olup https://ais.osym.gov.tr adresinden T.C. kimlik numaraları ve aday şifrelerini kullanarak yapacaklardır. Adayların kılavuzu dikkatle incelemeleri önem arz etmektedir.

Genel Bilgiler

Önlisans için tıklayın

Lisans için tıklayınSosyal Medya ve Mobil Uygulama Üzerinden Bizi Takip Edin!
Android Uygulamamız için Tıklayınız
Facebook Sayfamız için Tıklayınız
İnstagram için Tıklayınız

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here