Halkbank'ın mobil uygulaması üzerinden 100 bin TL ihtiyaç kredisi veriliyor. Memura özel verilen kredide faiz oranları da düştü. Öte yandan anında başvuru yapılan kredi için başka hangi şartlar aranıyor? Kamu çalışanları bu fırsatı kaçırmak istemeyecek.

Kamudaki çalışanlara özel sunulan Halkbank düşük faizli kredi dikkat çekiyor. Anlık kredi ihtiyacınızı cüzzi faiz oranları ile karşılamak isterseniz sizler de kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Öte yandan kredideki avantajlar oldukça fazla. Ödeme koşullarından vade sayısı, faiz oranı ve kredi miktarı beğenildi. 100 bin TL'lik kredi için ne kadar faiz istendiğini duyunca sizler de kamu çalışanıysanız krediye olumlu bakabilirsiniz.

Akaryakıt Fiyatlarını Düşüren Kampanya Geldi! Benzin ve Motorin Hiç Bu Kadar Ucuz Olmadı! Akaryakıt Fiyatlarını Düşüren Kampanya Geldi! Benzin ve Motorin Hiç Bu Kadar Ucuz Olmadı!

Memur Kredisinde Faiz Oranı Nasıl?

Halkbank memur kredisinde 25 bin TL'ye kadar %1,79 faiz oranı uygulanırken, 25 bin TL'nin üzerinde 100 bin TL'ye kadar olan krediler için %1,89 faiz oranı uygulanmakta. Dolayısıyla ikinin altındaki faiz oranları üzerinden kredinizi hızlı bir şekilde çekebilirsiniz. 

Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Kamuda çalışıyor ve krediye acil ihtiyaç duyuyorsanız Halkbank'ın güncel kampanyasından yararlanabileceksiniz. Halkbank Mobil ve İnternet Şube aracılığıyla kredi başvurusunda bulunmak mümkün. Kısa süre içerisinde başvurunuz değerlendirilecektir. Banka şubesi ile ilk etapta yüz yüze görüşme zorunluluğuna sahip değilsiniz. Halkbank'ın diğer kampanyalarına erişmek için yine mobil uygulamayı kullanarak araştırma yapabilirsiniz.