Kanal 7 ekranlarının günlük dizisi Yemin ile ilgili final iddiaları gündeme geldi. Hafta içi her gün yayınlanan ve geniş bir izleyici kitlesine sahip olan dizinin final yapacağı öne sürüldü. Gökberk Demirci’nin başrolünde yer aldığı dizinin yeni sezon çalışmalarının da durdurulduğu söyleniyor. Peki Kanal 7 Yemin dizisi bitiyor mu? Yemin dizisi final mi oluyor? Neden final yapıyor? Yemin final bölümü ne zaman?

Kanal 7’de yıllardır devam eden günlük dizi Yemin final iddiaları ile gündemde. Hafta içi her gün ekrana gelen dizinin final yapmaya hazırlandığı ve gelecek sezon devam etmeyeceği konuşuluyor. Özellikle Gökberk Demirci hayranları final iddiaları sonrasında sosyal medyayı ayağa kaldırdı. Yemin dizisinin bitmesini istemeyen izleyenler yapımcıya ve kanala tepki gösterdi. Peki Kanal 7 Yemin dizisi bitiyor mu? Yemin dizisi final mi oluyor? Neden final yapıyor? Yemin final bölümü ne zaman yayınlanacak?

Yemin dizisi bitiyor mu, final mi olacak?

Kanal 7 Yemin dizisi bitiyor mu? Yemin dizisi final mi yapıyor? Hafta içi her gün ekrana gelen günlük dizi Yemin final kararı aldı. Sevilen dizi gelecek sezon ekranda olmayacak. Günlük dizi olmasına rağmen reytingleri bir hayli iyi olan Yemin dizisinin neden final kadarı aldığı da merak ediliyor.

kanal-7-yemin-dizisi-bitiyor-mu-yemin-dizisi-final-mi-oluyor-neden-final-yapiyor-3

Gözden kaçırmayın

Yasak Elma'da İki Yeni Oyuncu Kararı! Sürpriz Ekin'den Geldi! Ceyhun Mengiroğlu'na Neler Olacak? Yasak Elma'da İki Yeni Oyuncu Kararı! Sürpriz Ekin'den Geldi! Ceyhun Mengiroğlu'na Neler Olacak?

Yemin dizisi neden final yapıyor?

Yemin dizisi özellikle Özge Yağız’ın ayrılmasının ardından reytinglerde bir hayli kan kaybetmeye başlamıştı. Başrol uyumu olmayan diziyi sadece Gökberk Demirci için takip eden çok izleyici vardı. Giderek reytingleri düşen dizinin Mayıs ayında 4. Sezon çekimlerinin biteceği öğrenildi. Daha önce yeni sezonda da ekranda olacağı konuşulan dizinin gelecek sezonu iptal edildi. Yemin dizisi Eylül ayına kadar ekrana gelmeye devam edecek. Yemin final bölümü ise Eylül ayında yayınlanacak.