Kanal D'de Arka Sokaklar fırtınası esmeye devam ediyor. Bu anlamda Arka Sokaklar 619. bölüm full, tek parça Youtube izle linki ile Arka Sokaklar yeni 620.bölüm fragmanı izle linki araştırılıyor

Kanal D ekranlarında yıllardır izlenen ve yayın günü bile değişmeyen Arka Sokaklar bomba bir bölümü daha geride bıraktı. Kanal D'de ekrana gelen Arka Sokaklar dizisinin yeni alanında Poyraz’ın evini inceleyen ekip, cinayetlere dair birtakım kanıtlara ulaşır. Aradıkları seri katilin Poyraz bulunduğu kesinleşmiştir. Heyecan dolu  619.bölümünü izlemek isteyenler amacıyla Arka Sokaklar 619. bölüm full, tek parça izle Kanal D | Arka Sokaklar son bölüm izle Youtube detayları haberimizde yer alıyor. Ekranların uzun soluklu dizisi Arka Sokaklar 619. bölümüyle yine ortalığı kasıp kavurdu! Yeni alanında Mesut ve Cemal, Esma’yı bulmak bağlamında Sakarya’ya doğru yola çıkarlar. Cevat’ın telefonunun sinyal verilen son konuma giden ekibimiz, Sinem’in de yardımlarıyla terkedilmiş bir fabrikanın adresine ulaşırlar. Burada ummadıkları bir kişiyle karşılaşacaklardır. 

Kanal D -Arka Sokaklar 619. bölüm full, tek parça izle | Arka Sokaklar son bölüm Youtube izle 

Poyraz’ın evini inceleyen ekibimiz cinayetlere dair birtakım kanıtlara ulaşır. Aradıkları seri katilin Poyraz bulunduğu kesinleşmiştir. Ekibimiz anında Poyraz’ı yakalamalıdır; fakat, Poyraz’ın kafasına koyduğu son bir amacı daha vardır. 

Mesut ve Cemal, Esma’yı bulmak amacıyla Sakarya’ya doğru yola çıkarlar. Cevat’ın telefonunun sinyal verilen son konuma giden ekibimiz, Sinem’in de yardımlarıyla terkedilmiş bir fabrikanın adresine ulaşırlar. Burada ummadıkları bir kişiyle karşılaşacaklardır.

Eski nişanlısı Edip’ten kaçan Suna, devlet korumasındadır. Babası Osman, Suna’yı yatalak babaannesine bakması amacıyla devlet koruması altında kaldığı yurttan alıp evine geri götürür. Haberi alan Edip’in, Suna’ya ulaşması uzun sürmeyecektir.

KANAL D ARKA SOKAKLAR SON BÖLÜM İZLE

ARKA SOKAKLAR SON BÖLÜM YOUTUBE İZLE

Gözden kaçırmayın

Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim 22 Nisan 2022 kim kazandı? En Hamarat Benim 22 Nisan haftanın birincisi kim oldu? Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim 22 Nisan 2022 kim kazandı? En Hamarat Benim 22 Nisan haftanın birincisi kim oldu?

Arka Sokaklar 620. yeni bölüm fragmanı izle