Kanal D Gelinim Mutfakta Esra neden yok, ayrıldı mı? Gelinim Mutfakta Esra'nın yerine kim geçti?

Gelinim Mutfakta Esra neden yok, yarışmadan ayrıldı mı? Gelinim Mutfakta Esra diskalifiye mi oldu yerine kim geçti?

Televizyon 01.06.2021 - 16:23 01.06.2021 - 16:31 Volkan Arık

Kanal D ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan Gelinim Mutfakta yarışmasında yarışmacılardan Esra’nın bugün ekranlarda olmaması izleyicileri endişelendirdi. Birçok izleyici programı yeni bölümü sırasında Gelinim Mutfakta Esra bugün neden yok, Esra diskalifiye mi oldu gibi soruların yanıtını araştırmaya başladı. Peki Gelinim Mutfakta Esra yarışmadan ayrıldı mı? Gelinim Mutfakta Esra'nın yerine kim geçti?

Kanal D'de gündüz kuşağının sevilen programları arasında yer alan Gelinim Mutfakta yarışmacıları da izleyiciler tarafından hem çok seviyor hem de yakından takip ediliyor. GELİNİM MUTFAKTA ESRA da yarışmanın en çok takip edilen isimlerinden biri oldu. Esra, dün canlı yayın sırasında bir rahatsızlık geçirdi ve bugün ekrana çıkmadı. Birçok izleyici ise Esra'nın sağlık durumunu merak ederek arama motorunda Gelinim Mutfakta Esra neden yok, Gelinim Mutfakta Esra ayrıldı mı, diskalifiye mi oldu gibi soruların yanıtını araştırmaya başladı. Peki Gelinim Mutfakta Esra ayrıldı mı? Gelinim Mutfakta ekranın yerine kim geçti?

kanal-d-gelinim-mutfakta-esra-neden-yok-ayrildi-mi-gelinim-mutfakta-esranin-yerine-kim-gecti-2

Gelinim Mutfakta Esra sağlık durumu nasıl?

Gelin Mutfakta yarışmasının yakından takip edilen yarışmacılarından biri olan Esra dün bir rahatsızlık geçirmiş ve yarışmayı yarıda bırakmak zorunda kalmıştı. Esra’nın sağlık durumunun iyi olduğu ancak kontrol altında olduğu bu nedenle de yarışmaya çıkmadı öğrenildi. Yani Gelinim Mutfakta Esra yarışmadan ayrıldı.

Gelinim Mutfakta Esra'nın yerine kim geçti?

Seda Sayan'ın sunumu ile gündüz kuşağının en renkli programları arasında yer alan Gelinim Mutfakta yarışmasında Esra'nın yerine kimin geldiği de merak ediliyor. Sağlık sebepleri dolayısıyla yarışmadan ayrılmak zorunda kalan iddialı yarışmacılardan Esra'nın yerine bugün yeni bir yarışmacı geldi. Gelinim Mutfakta Esra Binici yerine gelen yarışmacı ise yeni bir gelin oldu. Diğer yandan Esra'nın Gelinim Mutfakta yarışmasına yeniden dönüp dönmeyeceği ise merak ediliyor. Esra sağlık sebepleri dolayısıyla yarışmadan elendiği için yeniden dönme şansı bulunuyor. Ancak bu hafta cuma günü Gelinim Mutfakta yarışma sezon finali yapacak. O nedenle Esra’nın gelecek sezonda geri dönmesi bekleniyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@