Kanal D Hekimoğlu Gününü Neden Değiştirmedi? Damla Colbay ve Aytaç Şaşmaz Neden Son Bölümde Yer Almadı?

Ekranların en kaliteli dizisi Hekimoğlu'nun gününü neden değiştirmeyi denemedi? Damla Colbay ve Aytaç Şaşmaz neden son 2 bölüm dahi dizide yer almak istemedi?

Dizi Haberleri 12.05.2021 - 12:50 12.05.2021 - 13:07 Ece Sahan

Kanal D ve Ojo Pictures'a hayranlardan suçlama geldi! Hekimoğlu dizisinin fişini çeken kanal yönetimi ve yapım şirketi neden gün değişikliğine gitmedi? Fox Tv Mucize Doktor'un ilk bölümlerini defalarca tekrar yayınlayıp adeta izlettirirken Kanal D neden dizisine sahip çıkmadı?

Timuçin Esen, Okan Yalabık, Ebru Özkan, Kaan Yıldırım gibi isimlerin başrollerinde yer aldığı Hekimoğlu dizisi final yapıyor. Diziyi ilk terk edenler ise Aytaç Şaşmaz ve Damla Colbay oldu. Damla Colbay ve Aytaç Şaşmaz diziden ayrılır ayrılmaz diziyie ilgili tüm paylaşımlarını kesti. Ödüllü orjinal senaryoya göre dizide kalması gereken Aytaç Şaşmaz ve Damla Colbay'ın diziyi terk edip yeni dizilere başlaması dizinin hayranları tarafından tepki gördü. 

Ancak asıl tepkiyi Ojo Pictures ve Kana D gördü. Dizinin gününü değiştirmeyen yapım şirketi ve kanalın Masumlar Apartmanı ve EDHO adlı Türk izleyicisine uyan bol acıtasyonlu, dramlı, silahlı ve mafyatik dizilere Hekimoğlunu adeta meze yaptırdığı iddia edildi. 

Hekimoğlu'nu final yaptırtmamak için gün değişikliği yaptırmayan, son 2 bölüm için dahi orjinal senaryoda yer alan Emre ve Zeynep'e yer verdirtmeden diziden ayrılmasına engel olmayan Ojo Pictures ve Kanal D'ye tepkiler sürüyor. 

Kalan son 2 bölümde Aytaç Şaşmaz ve Damla Colbay'ın yer almaması ise başka birt tepki çeken olay. İkilinin neden orjinal senaryoda bu bölümlerde kısa rolleri olmasına rağmen 2 bölüm dahi idare etmediği merak konusu..

Gelişmelerden Haberdar Olun

@