Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Yargı için araştırmalar devam ediyor. Yargı dizisi hangi günler yayınlanıyor? Yargı 12 Aralık bugün var mı yok mu? İşte Kanal D 12 Aralık 2021 yayın akışı…

Kanal D ekranlarının daha sezonun en flaş dizilerinden olan yargı milyonlarca kişiye ekran başına kilitlemeye devam ediyor. Her hafta izlenme rekorları kıran dizinin yeni bölümleri izleyiciler tarafından yakından takip ediliyor. Aynı zamanda birçok izleyici pazar günleri arama motorunda yargı dizisi hangi günler yayınlanıyor sorusunun yanıtını da araştırıyor. Peki 12 Aralık Yargı bugün var mı yok mu? Kanal D 12 Aralık 2021 yayın akışı ve detaylar haberimizde…

Kanal D ekranlarında başrollerini Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz'in paylaştığı Yargı dizisi izlenme rekorları korumayı sürdürüyor. Her hafta birbirinden iddialı bölümleriyle ekranlara gelen yargı dizisinin yeni bölümleri de ilgi ile takip ediliyor. Birçok izleyici ise pazar günleri arama motorunda yargı dizisi hangi günler yayınlanıyor sorusunun cevabını araştırıyor. Peki Yargı dizisi 12 Aralık bugün var mı yok mu? Kanal D yargı dizisi saat kaçta başlıyor?

kanal-d-yargi-dizisi-hangi-gunler-yayinlaniyor-yargi-bugun-var-mi-yok-mu-kanal-d-12-aralik-2021-1

YARGI HANGİ GÜNLER YAYINLANIYOR?

İlk sezonuyla ekranlara gelen ve yeni başlamasına rağmen geniş bir hayran kitlesine ulaşan Yargı dizisi her hafta pazar Akşamları Kanal D ekranlarında izleyici karşısına çıkıyor. Yargı saat 20.00'de özet bölümü ile ekrana gelirken saat 21.00'de ise yeni bölüm başlıyor. Geçtiğimiz hafta Altın Kelebek Ödülleri nedeniyle biraz geç başlayan yargı dizisinin bu akşam olup olmadığı da merak ediliyor. Kanal D 12 Aralık yayın akışı içerisinde yargı dizisi yer alıyor. Yani bu akşam saat 21'de yargı yeni bölümü ile Kanal D'de olacak.

KANAL D 12 ARALIK 2021 YAYIN AKIŞI

07:30 Konuştuktça

08:45 Selim Yuhay ile Yollardaki İkinci Evim

09:45 Magazin D Pazar

12:00 Arda ile Omuz Omuza

14:00 Sadakatsiz

16:15 Yargı

18:45 Kanal D Ana Haber Hafta Sonu

Ve Açıklandı! Türkiye Netflix'te En Çok Hangi Dizi Ve Filmleri İzledi! Netflix Türkiye Raporu Açıklandı! Ve Açıklandı! Türkiye Netflix'te En Çok Hangi Dizi Ve Filmleri İzledi! Netflix Türkiye Raporu Açıklandı!

20:00 Yargı