Kanal D Yatıya Misafirim Var sunucusu kim? Neden sunucu yok

Kanal D'nin yeni yarışması Yatıya Misafirim Var farklı formatıyla ekranlara geliyor. Yarışmada farklı illerde yaşayan yarışmacılar, birbirlerinin evine yatıya misafirliğe giderek memnuniyetlerini puanlıyor.

Televizyon 02.12.2020 - 01:05 04.05.2021 - 04:23 İlan35
Kanal D'nin yeni yarışması Yatıya Misafirim Var farklı formatıyla ekranlara geliyor. Yarışmada farklı illerde yaşayan yarışmacılar, birbirlerinin evine yatıya misafirliğe giderek memnuniyetlerini puanlıyor. Öte yandan programda dikkat çeken durumlardan biri de sunucunun yokluğu oldu. Bu tarz yarışmalarda sunucu görmeye alışkın olan izleyiciler bunu yadırgadı. Peki Kanal D Yatıya Misafirim Var sunucusu kim? Neden sunucu yok

Yatıya Misafirim Var sunucusu kim?

30 Kasım Pazartesi günü Kanal D ekranlarında yayın hayatına başlayan Yatıya Misafirim Var adlı yarışma programında sunucu bulunmuyor. Yarışmacılar birbirlerine ağırlama kriteri üzerinden puan vererek birinciyi belirliyorlar. Yarışmada yalnızca dış ses ve çekim ekibi bulunuyor.

Yatıya Misafirim Var izlendi mi tuttu mu?

Zuhal Topal'la Sofrada programına rakip olabilmek için yayın hayatına başlayan Yatıya Misafirim Var daha başlamadan tepki çekti. Pandemi döneminde başkalarının evine gidilip kalınan bir formatı uygun bulmayan izleyiciler yarışmaya sıcak bakmadı. Öte yandan seçilen yarışmacıların her şeye bahane bulması da gerginlik yarattı.

Ayrıca Esra Erol'da, Zuhal Topal'la Sofrada gibi izleyici kitlesi oldukça yüksek programlarla rekabet etmeye çalışan Yatıya Misafirim Var'ın işi bir hayli zor. Eğer ilk haftada beklenen performansı veremezse Yatıya Misafirim Var'ın akıbeti de Zahide Yetiş ile Gelin Görün gibi olacaktır.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@