Kahramanmaraş Göksun ilçesinde 5.2 büyüklüğünde deprem oldu. Kandilli Rasathanesi yeni meydana gelen depremle ilgili verileri paylaştı. AFAD Başkanı'ndan son dakika açıklaması geldi. Depremde herhangi bir can kaybı veya yaralı var mı araştırılıyor.

Kandilli Rasathanesi, güncel olarak açıkladığı artçı Kahramanmaraş depremini duyurdu. Depremin 5.2 büyüklüğünde ve Göksun ilçesinin Yiricek mahallesinde meydana geldiğini ifade etti.

AFAD Başkanı Yunus Sezer ise konuyla ilgili "Kahramanmaraş ilimizin Göksun ilçesinde meydana gelen 5,3 büyüklüğündeki artçı deprem sonrasında, an itibarıyla, olumsuz bir durum bulunmamaktadır. Saha tarama çalışmaları devam etmektedir" son dakika açıklamasını yaptı.

PTT'den Emeklilere Ödeme! 100.000 TL'ye Kadar Anında Nakit Ödeme Verilecek! PTT'den Emeklilere Ödeme! 100.000 TL'ye Kadar Anında Nakit Ödeme Verilecek!

Deprem 5 Kilometre Derinlikte Oldu!

Depremin derinliği için Kandilli Rasathanesi'nin verileri yayınlandı. 5 kilometre derinlikte meydana gelen deprem sonrasında çalışmaların devam ettiği vurgulanıyor.