Kanunsuz Topraklar dizisinde Bahar karakteri ile Başak Parlak dahil oldu. Şevkat Yerimdar dizisinin Esin'i Başak Parlak kimdir? Başak Parlak nereli? Başak Parlak kaç yaşında? Başak Parlak dizileri?

Fox Tv'nin başrolünde Uğur Güneş ve Esra Bilgiç'in yer aldığı dizisi Kanunsuz Topraklar reytinglerde ölüm kalım savaşı veriyorken diziye sürpriz bir isim dahil oldu!

Fox Tv'nin yeni dizisi Kanunsuz Topraklar Çarşamba akşamları tutunmaya çalışıyor. İlk bölümlerde iyi bir reyting alan dizi daha sonra verdiği iki haftalık ara ile büyük bir çöküş yaşadı. Kendini unutturan yeni dizinin bu hatası reytinglerde büyük düşüşe neden oldu.

İyilik ve Kasaba Doktoru dizisinden kötü haber! Yalı Çapkını dizisi sonları oldu! İyilik ve Kasaba Doktoru dizisinden kötü haber! Yalı Çapkını dizisi sonları oldu!

Kanunsuz Topraklar dizisine taze kan dahil oldu. Diziye uzun süredir ekranlardan uzak kalan oyuncu Başak Parlak dahil oldu. Şevkat Yerimdar dizisinde canlandırıdığı Esin karakteri ile sevdiğimiz Başak Parlak'ın heyecanını duyurduğu gönderisine Şevkat Yerimdar dizisindeki partneri Özgürcan Çevik kayıtsız kalmadı.

Özgürcan Çevik eski partneri Başak Parlak'ın gönderisine "Hele şükür Başak abla" diye yazıp kalp işareti koydu. Başak Parlak'ta eski dostuna "hahahaha" diye yanıt verdi.

Peki Başak Parlak kimdir? Başak Parlak nereli? Başak Parlak kaç yaşında? Başak Parlak oynadığı diziler?

Başak Parlak kimdir?

3 Kasım 1989 doğumlu oyuncu Bulgaristan ve Yunanistan göçmeni kökenli bir aileye sahip. 2007 yılında Fikrimin İnce Gülü ardından da Serçe dizilerinde eyr aldı.

2013 yılında Şevkat Yerimdar filminde ve 2016 yılında dizisini filmi Şevkat Yerimdar 2: Bizde Sakat Çok'ta Pelin karakterini canlandırdı. 2017 ev 2018 yılları arasında yayımlanan eğlenceli dizi Şevkat Yerimdar'Da Esin Uçar karakteri ilie hafızalarımıza kazındı.