Kanunsuz Topraklar dizisi kadrosunu genişletmeye devam ediyor! İşte kadroya dahil olan yeni isim!

Gold Film imzalı,  Zülküf Yücel’in senaryosunu yazdığı ve yönetmen koltuğunda Faruk Teber'in oturduğu, FOX TV ekranlarında yayınlanan Kanunsuz Topraklar dizisine iki yeni transfer gerçekleşti.

Uğur Güneş, Necip Memili ve Esra Bilgiç'in başrolünde yer aldığı dizinin oyuncu kadrosunda ise Murat Daltaban, Kaan Taşaner, Doğaç Yıldız, Eylül Su Sapan, Serdem Paçal, Hazar Motan, Onay Kaya, Mine Şenhuy Teber, Ezgi Çelik , Onuryay Evrentan, Derinsu Akkuş, Bora Sivri, Mustafa Dinç, Hakan Aydın, Arif Diren, Şekip Taşpınar, Soner Türker, Doğaç Gözüdeli, Umay Anadolu Kaboğlu, Mısra Tüfek, Rana Kayacan, Hür Can Davran, İhsan İlhan ve Ali Erkazan gibi birbirinden başarılı isimler yer aldığı diziye  Başak Parlak, Bahar isimli karakter ile katılırken kadroya usta bir ismin daha dahil olduğu öğrenildi.

Sinan Albayrak diziye dahil oldu!

Sinan Albayrak ; Göksel Yılmaz isimli karakter ile diziye katıldı. Usta oyuncu önümüzdeki bölümden itibaren dizinin  önemli bir karakteri olarak karşımıza çıkacak.

Konusu!

 Star TV ile Yalı Çapkını Yeni Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?  Star TV ile Yalı Çapkını Yeni Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

Uğur Güneş’in bir maden işçisi olan Davut’a hayat verdiği dizide ;  Zonguldak’ta kömür madeni işleterek zengin olan Malik Bey’in kızı Gülfem ile Malik Bey’in madeninde işçi olarak çalışan Davut’un arasındaki imkansız aşk anlatılmaktadır.

Kanunsuz Topraklar her çarşamba FOX TV'de..