Uğur Güneş ve Esra Bilgiç'in başrolünü paylaştığı Kanunsuz Topraklar başlıyor! İşte yayın tarihi..

Gold Film imzalı,  Zülküf Yücel’in senaryosunu yazdığı ve yönetmen koltuğunda Faruk Teber'in oturduğu Kanunsuz Topraklar dizisi;  FOX TV ekranlarında  yayın hayatına başlamak için gün sayıyor.

Zonguldak ve İstanbul'da çekimleri devam eden Kanunsuz Topraklar'ın 1. bölümünden fragman yayınlandı.

esra-bilgic-ve-ugur-gunes-li-kanunsuz-topraklar-dizisinden-ilk-fragman-dizi-haberleri_1629528542

Yok Böyle Fedakarlık! Behzat Ç. İçin Reddetti! "Behzat Ç. Farkı mı? Yoksa İnanç Konukçu Farkı mı?" Denildi! Yok Böyle Fedakarlık! Behzat Ç. İçin Reddetti! "Behzat Ç. Farkı mı? Yoksa İnanç Konukçu Farkı mı?" Denildi!

Uğur Güneş, Necip Memili ve Esra Bilgiç'in başrolünde yer aldığı dizinin oyuncu kadrosunda ise Murat Daltaban, Kaan Taşaner, Doğaç Yıldız, Eylül Su Sapan, Serdem Paçal, Hazar Motan, Onay Kaya, Mine Şenhuy Teber, Ezgi Çelik , Onuryay Evrentan, Derinsu Akkuş, Bora Sivri, Mustafa Dinç, Hakan Aydın, Arif Diren, Şekip Taşpınar, Soner Türker, Doğaç Gözüdeli, Umay Anadolu Kaboğlu, Mısra Tüfek, Rana Kayacan, Hür Can Davran, İhsan İlhan ve Ali Erkazan gibi birbirinden başarılı isimler yer alıyor.

Kanunsuz Topraklar ilk bölümüyle 29 Eylül Çarşamba akşamı seyirci karşısına çıkacak!

Uğur Güneş’in bir maden işçisi olan Davut’a hayat vereceği dizide ;  Zonguldak’ta kömür madeni işleterek zengin olan Malik Bey’in kızı Gülfem ile Malik Bey’in madeninde işçi olarak çalışan Davut’un arasındaki imkansız aşk anlatılacak.