Fox Tv'nin iddialı yeni dizisi Kanunsuz Topraklar final mi yapıyor? Kanunsuz Topraklar dizisi verdiği aradan sonra reytingleri geri toplayabildi mi? Fox Tv'den strateji hamleleri dizilerin başını yemeye devam ediyor!

Başrollerinde Uğur Güneş, Necip Memili, Kann Taşener ve Esra Bilgiç'in yer aldığı Kanunsuz Topraklar dizisinden kötü haberler geliyordu. Dizinin diken üzerinde oturan izleyecilerine yeni haberler geliyor.

Kanunsuz Topraklar dizisi cephesinden yeni gelişmeler var. Dizi verdiği 2 haftalık ara sonrası reytinglerde büyük düşüş yaşamıştı. Yeni dizisi bu arayla kendini unuturmuş ve izleyicisini kaybetmişti. Son bölümde diziye taze kan dahil oldu. 

Kanunsuz Topraklar dizisine Bahar karakteri ile Başak Parlak dahil olmuştu. Yeni senaristler ve yönetmenle birlikte diziye yeni karakterler dahil edilmiş ve dizinin senaryosu genişletilmeye çalışılmıştı..

Ancak Fox Tv torpilli olanların dışında dizilerin gözünün yaşına bakamdan final yaptırtmasıyla biliniyor. Kanalın yeni başlaaycak dizilerinin de gün belirlemesi nedeniyle yine bir kaç dizinin final bileti kesilmeye hazırlanıyor. Onlardan biri de Kanunsuz Topraklar gibi görünüyor.

Tarihe Geçecek Oyun Başlıyor! Squid Game İçin Başvurular Başladı! Netflix’in 4,56 Milyon Dolar Ödülü İçin Ne Yapılacak? Tarihe Geçecek Oyun Başlıyor! Squid Game İçin Başvurular Başladı! Netflix’in 4,56 Milyon Dolar Ödülü İçin Ne Yapılacak?

Kanunsuz Topraklar dizisi yenib bölümü ile reytingleri pek toparlamış görünemiyor. Kanal yeni başlayacak dizileri için final biletleri kesmeye hazırlanıyor. Dönem dizisi olması nedeniyle çekim bütçesi diğer dizilere göre yüksek olan Kanunsuz Topraklar dizisinin final bileti kesilmiş duyumları kulislerde dönmeye başladı.

Şu ana kadar tek tutan yeni dizisi Evlilik Hakkında Her Şey olan Fox Tv aldığı yanlış kararlar onunda reytinglerini riske sokmaya hazırlanıyor.  Yeni iddialı dizisi Mahkum'u beklenilenin aksine reytinglerini kaybeden benzer dizi Yargı'nın yayınlandığı Pazar yerine Perşmebe ve Salı günleri deneyecek olan kanal hem Evlilik Hakkında Her Şey'i hem de Mahkum'u zora soktu. Perşembe günü sezonun rekor kıran reytinglerini alan Camdaki Kız karşısına Mahkum'u koymak başlı başına hata olan kanal final biletini kestiği dizi olarka da El Kızı yerine Kanunsuz Topraklar dizisini seçmişe benziyor.