Fox Tv'nin son haftalarda düşük grafik seyreden Kanunsuz Topraklar dizisi final yapıyor!

Başrollerinde Uğur Güneş ve Esra Bilgiç'in yer aldığı Kanunsuz Topraklar dizisi verdiği aradan sonra toparlanamadı.

Fox Tv'nin iddialı dönem dizisi Kanunsuz Topraklar reytinglerini toparlayamadı. Kanalın iddialı dizisi henüz yeni dizi ve güçlü rakipleri olmasına rağmen 2 haftalık ara vererek kendisini seyirciyi unutturmuştu. Bu hata dizinin finalini hızlandırdı. 

Mahkum Sadece Ekranları Değil Türkiye'yi Salladı Ve Belli ki Sallamaya Devam Edecek! "Adalet Nerede? Daha Belli Değil!" Mahkum Sadece Ekranları Değil Türkiye'yi Salladı Ve Belli ki Sallamaya Devam Edecek! "Adalet Nerede? Daha Belli Değil!"

Konusu ve oyuncuları ile dikkat çeken Kanunsuz Topraklar dizisinden final yapıyor! 

Dönem dizisi olan ve sezon öncesi en iddialı diziler arasında olan Kanunsuz Topraklar dizisi reytinglerini toparlayamadı. Çarşamba akşamları KanalD'de Sadakatsiz ATV'de Kuruluş Osman dizilerine rakip olan Kanunsuz Topraklar dizisi her hafta dahada düşüş sergiledi. 

Genel olarak bu hafta tüm dizilerde reytinglerde bir düşüş hakim olsa da Kanunsuz Topraklar rakiplerin düşüşünden de faydalanamadı ve düşmeye devam etti. Hal böyle olunca Fox Tv ve yapım şirketinden karar çıktı. Dönem dizisi olması sebebiyle bütçesi de yüksek olan dizinin final hazırlığında olduğu öğrenildi.

Kanunsuz Topraklar dizisine geçtiğimiz haftalarda Bahar karakteri ile Başak Parlak dahil olmuştu. Diziye taze kan olarak giren Parlak için de işler iyi gitmedi. Son olarak Şevkat Yerimda dizisinde yer alan Başak Parlak diziye girer girmez final haberi çıktı!

Dün akşam 15 Aralık 2021 reyting sonuçlarında Kanunsuz Topraklar dizisi AB'de 12 Total'de 9. sırada yer alabildi. Bu oranlarla kanaldan veto yiyen dizi final yapmaya hazırlanıyor. Kanunsuz Topraklar dizisinin Aralık ayını kapatarak final yapması bekleniyor.