FOX TV ekranlarında Esra Bilgiç ve Uğur Güneş’i bir araya getiren Kanunsuz Topraklar dizisi bu akşam başlıyor. Peki Kanunsuz Topraklar hangi kitaptan uyarlama?

Fox TV'nin büyük ses getirmesi beklenen kanunsuz topraklarda dizisi bu akşam itibariyle başlıyor. Başrollerinde Esra Bilgiç ve Uğur Güneş'in yer aldığı dizi izleyiciler tarafından da büyük bir merakla bekleniyor. Son dönemlerde uyarlama dizilerin başarısı çok konuşulurken Kanunsuz Topraklar uyarlama mı, Kanunsuz Topraklar hangi kitaptan uyarlama gibi soruların yanıtı da izleyicilerin merak konusu oldu. Peki kanunsuz topraklarda Kitabı kimin? Kanunsuz Topraklar kitap özeti ve detaylar haberimizde…

Yeni sezona bomba gibi giren FOX TV'de yepyeni bir dizi daha bu akşam yayın hayatına başlayacak. Başrollerini Uğur Güneş ve Esra Bilgiç'in paylaştığı kanunsuz topraklarda dizisi ilk bölümü ile ekranlarda olacak. Yayınlanan fragmanı ile ilgili uyandırmayı başaran dizi ile ilgili merak edilen çok fazla detay var. Bunlardan biri de Kanunsuz Topraklar dizisi uyarlama mı sorusunun yanıtı oldu. Peki Kanunsuz Topraklar hangi kitaptan uyarlama? Kanunsuz Topraklar Kitabı kimin? Kanunsuz Topraklar kitap özeti ve sonu nasıl bitiyor?

KANUNSUZ TOPRAKLAR UYARLAMA MI?

FOX TV'de ekranlara gelmeye hazırlanan Kanunsuz Topraklar uyarlama bir dizi değildir. Piyasada Kanunsuz Topraklar isimli bir kitabın yer alması nedeniyle dizinin uyarlama olduğu düşünülmüştür. Ancak dizinin senaryosu Gold film ekibi tarafından yazılmıştır.

kanunsuz-topraklar-hangi-kitaptan-uyarlama-kanunsuz-topraklar-kitabi-kimin-kanunsuz-topraklar-ki-2

KANUNSUZ TOPRAKLAR DİZİSİ KONUSU NE?

Ekranlarda büyük yankı uyandırması beklenen ve şimdiden merakla takip edilen Kanunsuz Topraklar dizisi 1974 yılında geçmektedir. Dizide birbirinden çok farklı Hayatlar yaşayan iki gencin zorlu mücadelesi ve daha sonrasında yaşayacakları büyük aşk konu alınmaktadır. Bir yandan da maden işçilerinin zorlu çalışma şartları dizi ile birlikte ekranlara gelecektir.

‘Duy Beni’ Yapımı İle Gençlik Dizilerine Bir Yenisi Ekleniyor! ‘Duy Beni’ Yapımı İle Gençlik Dizilerine Bir Yenisi Ekleniyor!

KANUNSUZ TOPRAKLAR OYUNCU KADROSU

Kanunsuz Topraklar dizisinde başrolleri Uğur Güneş ve Esra Bilgiç paylaşmaktadır. Dizinin kadrosunda yer alan diğer isimler ise Necip Memili, Murat Daltaban, Kaan Taşaner, Eylül Su Sapan, Doğaç Yıldız, Hazar Motan, Serdem Paçalı, Mine Şenhuy Teber, Onay Kaya, Ezgi Çelik Birgül Derinsu Akkuş, Onuryay Evrentan, Bora Sivri, Hakan Aydın, Mustafa Dinç, Şekip Taşpınar, Arif Diren, Soner Türker, Umay Anadolu Kaboğlu, Doğaç Gözüdeli, Mısra Tüfek, Hürcan Davran, Rana Kayacan, Ali Er Kazan Ve İhsan İlhan’dır.