Kara Liste Müşterilerine 25.000 TL Kredi Verilecek, Devletten Duyuru Yapıldı, Kamu Bankaları Başta Veriyor

Kara Liste Müşterilerine 25.000 TL Kredi Verilecek, Devletten Duyuru Yapıldı, Kamu Bankaları Başta Veriyor. Kara listede müşterilerine 25.000 TL ihtiyaç kredisi kampanyası başladı. İşte detaylar...

Ekonomi 04.08.2021 - 13:11 04.08.2021 - 13:13 Vural Pars

Kara Liste Müşterilerine 25.000 TL Kredi Verilecek, Devletten Duyuru Yapıldı, Kamu Bankaları Başta Veriyor. Kara listede müşterilerine 25.000 TL ihtiyaç kredisi kampanyası başladı. İşte detaylar...

Bankalardan ihtiyaç kredisi dahil tüm kredileri alabilmeniz için kara listede olmamanız gerekmektedir. Kara liste bankaların borçları yüzünden icralık olan kişilere verilen bir terimdir. Sizde eğer bu şekilde kara liste müşterisiyseniz bazı şartlara uygun olduğunuzda bankalardan 25.000 TL kredi alabilirsiniz. Kredi başvurusu yaptığınız zaman başvuru şartlarının başında kara liste borcunuzun ödenmiş olması gerekmektedir.

Bazı bankalarda borcu ödeyen kişiler ipotekli kredi başvurusu yapacakken bazı bankalar emekli olması durumunda müşterilere 25.000 TL’ye kadar kredi vermektedir. Kara liste borcunuzu kapattıysanız ve borcu yoktur kağıtları sizdeyse bankaya giderken bu şekilde başvurunuzu yapabilirsiniz. Şimdi hangi bankalardan kredi alabilirsiniz bunun hakkında bilgiler verelim.

Ziraat Bankası Kara Listede Olan Emekliye Kredi Veriyor

Ülkemizin kamu bankası olan Ziraat Bankası, kara listede olan müşterilere kredi imkanı vermektedir. Eğer emekli veya devlet memuruysanız ve icralık olan borçlarınızı kapattıysanız 25.000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi için en yakın Ziraat Bankası şubesine gitmeniz gerekmektedir. Banka emekli olan müşterilerin emekli maaşlarını bu bankadan almasını isteyecektir. Sizde eğer Ziraat bankası üzerinden emekli maaşınızı alıyorsanız 25.000 TL ve üzerinde 36 ay vadeli kredi başvurusu yapabilirsiniz.

Burgan Bank 25.000 TL Kredi Başvurusu Kampanyası

Kara liste borcunu ödeyen emekliler maaşlarını Burgan Bank’a taşıdıklarında emekli maaşlarına göre kredi alabilirler. Ayrıca emekli olmayan kişilerde bankaya ipotek verirse 25.000 TL ve üzerinde kredi alabilmektedirler. Kara liste borcunuzu ödedikten sonra kredi almak istiyorsanız Burgan Bank üzerinden kredi başvurusu yapabilirsiniz. Banka şubelerinden kredi başvurusu yapabildiğiniz gibi 36 ay vadeye kadar kredi kullanmanız da mümkündür.

Vakıfbank Kara Listeye Kredi Başvurusu

Vakıfbank üzerinden kredi başvurusu yapacak olan kişiler daha önce kara listede ise 25.000 TL’ye kadar borcunu ödedikten sonra kredi başvurusu yapabilirler. Kredi başvurusu yapacak olan müşteriler emekli olmaları durumunda emekli kredisi, çalışıyor olma durumunda ise çalışma için kredisi başvurusu yapabilirler.  Aldığınız kredileri onaylatmak için Vakıfbank çalışan kişilerden en az 6 aylık sigorta istemektedir.

karaliste2

Denizbank Kara Listede Olan Emekliye Kredi

Denizbank’ta emekli maaşını kendi bankasından alan ve kara liste borcunu kapatan kişilere 1 hafta sonra kredi ve kredi kartı vermektedir. 25.000 TL ve üzerinde kredi başvurusu yapacağınız bu bankanın şubesine giderek ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilirsiniz. Denizbank ihtiyaç kredilerinde 36 ay vadeli ve 3 ay ertelemeli olarak kredi kullandırmaktadır. Eğer kredi onayı alamazsanız banka sizden kefil isteyebilirsiniz. Kefil ile kredi kullanmak için kefil edeceğiniz kişinin kredi notu yüksek olması gerekiyor. Aksi durumda kefil aramak durumunda kalabilirsiniz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@