Etkileri hala devam eden pandemi süreci hem sağlık hem ekonomik açıdan zarar vermeye devam ediyor. Halk sağlığını korumak için alınan tedbirlerin ekonomik olarak olumsuz etkileri sürmeye devam ediyor. Aşı süreci ile beraber yaşam ve iş koşulları bir ölçü normale dönse de aşı öncesindeki yıkım ve zararların etkisi hala sürüyor. Durma noktasına varan üretim ve iş faaliyetleri nedeniyle hayat pahalılığı günden güne sürüyor, ortaya çıkan maliyetlerle de baş etmek giderek zorlaşıyor. Durum böyle olunca geçim ve zorunlu masrafları karşılamak giderek büyük bir yük oluyor. Bu durumların üstesinden kolaylıkla gelebilmek için Ziraat Bankası yardım eli uzatıyor. İpotek karşılığında vermekte olduğu yüklü miktarlardaki bireysel finansman kredi sayesinde vatandaş da rahat bir nefes alacak.

Ziraat Bankası Destekleri İle Vatandaşın Yanında!

Ziraat Bankası yaşadığımız bu zor günlerde de vatandaşın yanında olmaya devam ediyor. Uygun faiz oranları ile uzun vade seçenekleriyle kredi veren Ziraat Bankası, son kampanyası ile ipotek karşılığında yüksek düzeyli kredi şansı sunmaktadır. Söz konusu bu kampanya ile faiz oranı %1,59 şeklinde belirlenen, vade süresi de 50 bin TL ile alt tutarlar için 36 aylık, 50 bin TL’yi aşan miktarlar için 24 ay vade olarak belirleniyor.

Kampanya ile kullanılacak kredi tutarı, ipotek yapılan gayrimenkulün konut olması durumunda konut değerinin %80’i, ipotek mülkün iş yeri olması durumundaysa mülk değerinin %75’i ile sınırlı olarak değerlendiriliyor. Krediye konu olan gayrimenkul üzerinden ipotek verilebiliyor. Kredi taksitleri de sorunsuz şekilde ödendiği taktirde vade bitiminde ipotek kalkıyor. İpotek mevzu bahis olunca, kredi kullanmak isteyen kişilerin sicilleri de kredi değerlendirme sürecinden etkilenmiyor. Kısacası kredi sicili bozuk olanlar da bu krediyi kullanabiliyor.

ziraatbank-5

En Yakın Ziraat Bankası Sizi Bekliyor!

İpotek finansman kredisi ile %1,59 faiz oranı ile 36 aylık vade Ziraat Bankası’ndan çekilebiliyor. Bu kredide 50 bin TL kredi aylık taksitleri 1.932,78 TL olarak belirleniyor. Başvuru için en yakın Ziraat Bankası şubesine gitmek yeterlidir. İşlemler hemen başlatılıyor ve de onaylanan kredi tutarı da anında hesaplara yatıyor.

Kredi başvuru esnasında, kredi başvuru formu, başvuru sahibinin kimlik belgesi, kişinin gelir belgesi ile ipotek gösterilecek mülke ilişkin belgeler sunulması gerekiyor.