Kara Listede Olanlara Kredi ve Kredi Kartı Veren Bankalar! Tüm Borçlarınızı Kapatabilirsiniz

Ülkemizde en kolay kredi kartı alabileceğiniz bankaları sizler için derledik. Bu bankalardan kredi alabilir, borçlarınızı anında kapatabilirsiniz.

Ekonomi 24.08.2021 - 13:41 24.08.2021 - 13:42 Berkay Keskin

Acil nakit ihtiyacı olan vatandaşlarımız bankaların duyurduğu kredi fırsatlarını yakından takip ediyor. Peki kara listede olanlara, sicili bozuk borçlulara kredi veren bankalar hangileri? Nasıl kredi alınır? Kara listede olan borçlu vatandaşlara müjde! Detaylar haberimizde sizlerle...

Dünyanın her bölgesinde insanların yoğun olarak kullandığı kredi kartları, özellikleri ile de önemli avantajlardan faydalanma fırsatını sizlere sunuyor. Kredi kartı sahibi olmak isteyen fakat kredi sicili bozuk olan vatandaşlar, bankalarda genellikle destek göremiyor. Bu sebeple en kolay kredi kartı veren bankalar yoğun bir şekilde araştırılıyor. Peki hangi bankalar kolay kredi fırsatı sunuyor? İşte sicile bakmadan kredi kartı veren bankalar!

Bu Bankalardan Kolayca Kredi Kullanmak Mümkün

Bankalardan kredi kartı kullanabilmeniz için kredi ürünlerinde olduğu gibi kredi sicilinizin ve kredi notunuzun iyi bir düzeyde olması gerekiyor. Eğer kredi siciliniz bozuk ise kredi kartı başvurularınız çoğu banka tarafından olumsuz sonuçlanmaktadır. Fakat kolay kredi kartı veren bankalar sayesinde kredi siciliniz bozuk olsa bile kredi kartı başvurunuz onay alıyor. 

Müşteriler özellikle pandemi sürecinde ekonomik alanda zorluklarla karşılaşıyor. Acil nakit ihtiyacı olan kişiler bankalara kredi kartı başvurusunda bulunuyor. Ancak sicili bozuk olan ve kredi notu düşük olanlar bankalara yaptığı başvurulardan olumsuz sonuç alıyor. Bazı bankalar kredi notu düşük olan, sicili bozuk olan vatandaşlara da kredi vereceğini duyurdu. 

Bankalardan Kolay Kredi Müjdesi

Ülkemizde en kolay kredi kartı veren bankalar içerisinde ilk sırada Enpara.com bulunuyor. Türkiye'nin ilk dijital bankası olarak bilinen Enpara.com tarafından sunulan kredi kartı içerisinde senelik ücret uygulaması da yoktur. Denizbank tarafından müşterilere sunulan "Denizbank Bonus" kredi kartı ise en kolay alınabilecek kredi kartlarından bir tanesi. Aynı zamanda Denizbank Bonus kredi kartında 100 TL değerinde bonus kampanyası da mevcut. QNB Finansbank tarafından vatandaşlara sunulan CardFinans kredi kartı ise kolayca onay alan kredi kartları arasında bulunuyor ve 50 TL bonus ödemesi yapıyor.

Sicile Bakmadan Kredi Fırsatı Sunan Bankalar

Bankalara bulunan kredi ve kredi kartı borçları sebebiyle bankacılık sistemi içerisinde kredi sicili bozuk olan vatandaşlar, nasıl kredi kartı alabileceğini araştırıyor. Çoğu vatandaşımız habersiz olsa da ülkemizde kredi sicili bozuk olan, kara liste içerisinde yer alan müşteriler için kredi kartı hizmeti sağlayan pek çok banka mevcut. Bu bankalar vatandaşın kredi siciline bakmadan kredi kartı alma fırsatı sunuyor. Bu bankalar;

- Aktifbank,
- Enpara.com
- ING Bank,
- Fibabank,
- Burganbank,
- QNB Finansbank

Bankalar en kola kredi kartı veren bankalar olmaları sebebiyle kredi sicili bozuk olan kişilerinde kredi kartı kullanma avantajlarından faydalanabilmelerine imkan tanıyor. Kredi notunuz çok düşük ise bu bankalardan teminatlı olarak kredi kartı başvurusunda bulunarak kredi kartı kullanabilirsiniz. Sizde bu bankalardan kredi kartı kullanarak ihtiyaçlarınızı anında karşılayabilirsiniz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@