Kara listede olanlara Ziraat Bankası ve Vakıfbank'tan Nakit Müjdesi Geldi. Kara listede olan kişilere Ziraat Bankası ve Vakıfbank ihtiyaç kredisi verecek 100 bin TL'ye kadar verilecek olan bu kredileri alabilmeniz için bazı şartlara uygun olmanız gerekiyor. Şimdi sizlere bu kredi şartları hakkında bilgiler vermek istiyoruz.

Kara listede olan müşteriler bankalara kredi başvurusu yaptıkları zaman onay alamazlar. Çünkü sistemsel olarak banka kara listede olan kişilere kredi onayı vermez. Ziraat Bankası ve Vakıfbank'ta bu kişilere belirli şartlara uygun olması durumunda Kredi imkanı sağlamaktadır. Sizlerde daha önce bir banka çalışması yaşadıysanız ve bu banka çalışmasından ötürü bankalarla icralık olduysanız direkt kırmızı listesine girmiş bulunuyorsunuz. Kara listede olan kişilere ayrıca Kırmızı kalemli de söylenmektedir. Kırmızı kalemli olduğunuz için kredi verilmemektedir mesajını görebilirsiniz.

Kara listede olan kişilerin kredi kullanabilmeleri için bu kara listede oldukları borçları kapatması ve ayrıca gelir durumunda iyi olması gerekmektedir. Özellikle emekli olan kişilerin anında onay alabileceğini söyleyebiliriz. Çalışan kişilerin de uzun süredir aynı iş yerinde çalışıyor olması ve bankaya ipotek vermesi durumunda kredi kullanacağını söyleyebiliriz.

Ziraat Bankası Kara listede olanlara ihtiyaç kredisi başvurusu nasıl yapılır?

Ziraat Bankası üzerinden kara listede olan kişiler ihtiyaç kredisi başvurularını hızlı bir şekilde yapabiliyor. Sizler de eğer Ziraat Bankası üzerinden kredi kullanmak istiyorsanız ve emekli iseniz emekli maaşınızı bu bankaya taşıyarak kara listede borçlarınızı kapattıktan sonra 100.000 TL'ye kadar kredi kullanabiliyorsunuz. Eğer kara listedeki borçlarınızı kapatmadıysanız, borçlarınızı kapattıktan sonra en yakın banka şubesine borç kapatma kağıtları ile birlikte gidebilirsiniz. Ziraat Bankası kara listede olan kişilere ihtiyaç kredisi başvurusunu hızlı bir şekilde yaptırmaktadır. Ziraat Bankası üzerinden kara listede olan kişiler kredi kullandıklarında 36 ay vadeye kadar ve bankanın belirlediği faiz oranları ile kredi kullanırlar. 100.000 TL üzerinde de kredi almak istiyorsanız bankaya bir ipotek vererek kredi kullanabilirsiniz. Vereceğiniz İpoteğin ekspertiz değerinin yarısına kadar banka sizlere Kredi verecektir.

emekli-8

Vakıfbank Kara listede olanlara kredi başvurusu nasıl yapılır?

Vakıfbank üzerinden de kara listede olan kişilere kredi başvurusu yapılıyor. Sizlerde Vakıfbank üzerinden Kara listede olan bir müşterisiyseniz VakıfBank'ın Kredi kampanyasına katılabilirsiniz. Kara liste borçlarınızı kapattıktan sonra bu banka üzerinden kredi başvurusu yapabiliyorsunuz. Size en yakın banka şubesine giderek kimlik ve gelir belgeniz ile birlikte bu kredi için başvuruda bulunabilirsiniz. Vakıfbank Kara listede olan kişilere kredi başvurusu yaptırdığı zaman gelir belgesinin sigortalı olması durumunda en az 1 senedir sigortalı olarak aynı iş yerinde çalışmasını isteyecektir. Emekli olan kişilerin de emekli maaşlarını bu barkaya taşımalarını isteyecektir. Aldığınız maaşın bu bankadan 22 katına kadar kredi kullanırsınız. Kredi başvuruları banka şubeleri harici bir yerden yapılmaz. Daha yüksek limitler de kredi kullanmak istiyorsanız ipotek karşılığı kredilere başvurunuzu yapabilirsiniz. İpotekli kredilerde 36 ay vadeye kadar verilmektedir.