Kara listede olan kişilere 45 bin TL'ye kadar ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan müşteriler belirli şartlara uygun olmaları durumunda kredilerini anında ve hızlı bir şekilde kullanabilirler. Kara listede olan kişiler eğer kara liste borçlarını kapatmadıysa maalesef onay alamıyor. Bunun için ilk olarak ödenmemiş olan kredi ve kredi kartı borçlarınızı icradan kurtarmanız gerekiyor.

Ayrıca varlık yönetimine düşen borçlarınızı da kapatarak kara liste borçlarınızı bitirmiş olabilirsiniz. Kara liste borçlarınızı bitirdikten sonra bazı bankalar sizlere 45.000 TL kredi vermektedir.

Bu bankalarda kredi verirken bazı şartlara uygun olmanızı isteyecektir. Bu şartların başında ilk olarak emekli olmanız veya düzenli bir sigortası yatan çalışan olmanız gerekmektedir. Bu şartları uygunsanız vereceğimiz bankalar üzerinden 45 bin TL'ye kadar kredi kullanabilirsiniz.

PTT Emekli Kredisi Aktif Bank 45.000 TL kredi

Emekli olan kişiler kara listedeki borçlarını kapattıktan sonra emekli maaşlarının eğer PTT üzerinden alıyorsa Aktif Bank kredisi kullanabilirler. Emeklilere 80 yaşına kadar Aktif Bank üzerinden emekli kredisi verilmektedir. Bu bankanın kredi faiz oranları diğer bankalara göre biraz fazladır. Bunun sebebi ise düşük kredi notu olan kişilere kredi onayı vermesidir. Eğer emekli maaşınız bu bankada değilse emekli maaşınızı taşıdıktan sonra kredi alabilirsiniz. Size en yakın PTT şubesine giderek emekli maaşınızın üzerine aktifbank emekli kredisi kullanabiliyorsunuz.

kara-listeden-cikmak-isteyenlere-mujde-45000-tl-listeden-kurtulus-icin-nakit-odemesi-yapan-banka

Ziraat Bankası 45.000 TL kredi başvurusu

Kara liste borçlarını kapattıktan sonra kredi almak isteyen müşteriler Ziraat Bankası üzerinden de kredi kullanabiliyor. Size en yakın Ziraat Bankası şubesine giderek kimlik ve gelir belgenizi verdikten sonra kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Emekli olanların emekli maaşlarını bu bankadan almaları durumunda ve çalışan olan kişilerin de en az 1 yıldır aynı işyerinde düzenli olarak çalışıyor olması durumunda başvuru yapabilirler. Ayrıca 45.000 TL üzerinde kredi kullanmak isteyen kişilere de banka ipotek karşılığı kredi verecektir. 36 ay vadeye kadar verilen bu kredilerin başvuruları sadece şubeler üzerinden yapılıyor. Kara listeden yeni çıktığınız için uzaktan kredi başvurusu yaparsınız olumsuz yanıt alırsınız.

Burgan Bank 45 bin TL kara listeden çıkanların kredi kampanyası

Burgan Bank'ta kara listeden çıkan emekli ve uzun süredir çalışan kişilere ipotek karşılığında kredi imkanı sağlamaktadır. Emekli maaşınızı eğer buradan bankaya taşırsanız 45 bin TL'ye kadar emekli kredisi kullanabilirsiniz. Kara liste borçlarınızı kapattığınıza dair belgeleri de bankaya götürmeniz gerekiyor. Eğer uzun süredir bir iş yerinde çalışıyorsanız bankaya ipotek vererek daha yüksek limitler de kredi kullanabiliyorsunuz. Burgan Bank kara listeden çıkan müşteriler ipotek karşılığı kredi verdikleri zaman ekspertiz değerinin yüzde ellisine kadar kredi imkanı sağlayacaktır. 36 ay vadeye kadar verilen kredilerde dileyen kişiler ilk taksit ödemelerinde de 3 ay erteleme yapabiliyor.